Active Beauty
Od očních stínů po nehty: Barvy pro lepší náladu

Od očních stínů po nehty: Barvy pro lepší náladu

Zatočte s perfekcionizmem. Make-up dokáže mnohem více než zakrýt zdánlivé nedokonalosti. Od teď se ponese líčení na vlně sytých barev, kreativity, zábavy a sebevědomí. Vítejte v ráji!

 

Zelené oční stíny

Výstřední rtěnka a exotické líčení očí, může to fungovat? Ano, může! Hranice mezi uměním kombinovat zajímavé protiklady a make-upem jako od kolotoče je však velmi tenká.

Jak na to: Snad nejkrásnější jarní variantou kouřového líčení je plynulý barevný přechod od zelené k tyrkysové. Rty zvýrazněte lesklou rtěnkou nebo leskem v malinovém odstínu. Matná konturovací tužka zajistí stabilní podklad, který zabrání vsakování lesku do rtů.

 

Citronové nehty

Žluté nehty v odstínech od zářivě žluté až po limetkovou patří k nejdůležitějším trendům nadcházejícího léta. Moderní pastelově žlutá působí dokonale svěžím dojmem a hodí se i ke světlé pokožce.

Pozor: Žluté nehty vyvolají ten správný cool dojem jen tehdy, když lak dobře kryje a je opravdu precizně nanesený. Transparentní podkladový lak vyhladí nerovnosti nehtů a ochrání je před zabarvením.
Svrchní lak ten barevný zase ochrání před rychlým oprýskáním.

 

 

Nepřehlédnutelné rty

Studie potvrzují to, co všichni již dobře víme: Červená rtěnka zlepšuje náladu a pomáhá ženám cítit se silněji a atraktivněji, což vnímá i jejich okolí.

Tip: U suchých rtů je příprava zásadní. Jen na hydratovaných rtech může barva totiž opravdu zářit. Peeling můžete klidně namíchat z cukru a medu a obrousit si s ním starou kůži na rtech. Poté je přetřete balzámem.
Tím docílíte hebkého a hladkého povrchu, na který můžete směle nanést sytou barvu rtěnky.

 

Poselství barev

Neexistuje jednodušší cesta, jak změnit to, co vyzařujeme. Risk je v tomto případě zisk a odvážným štěstí přeje. Výrazné barvy nevysílají poselství pouze do okolí, ale také směrem k samotné nositelce.

Křiklavá rtěnka nebo exotické líčení očí zvyšují sebevědomí a dokáží vykouzlit lepší náladu. Ať už je vyzkoušíte proto, že zkrátka chcete změnit svůj běžný vzorec líčení a toužíte po něčem novém, nebo zcela úmyslně, aby vám každý pohled do zrcadla vykouzlil úsměv na rtech.