Active Beauty
Nejkrásnější festivalové looky

Nejkrásnější festivalové looky

Sezóna venkovních festivalů propukla, a tak nastává nejvyšší čas přichystat se na skvělou hudbu a nekonečnou zábavu. Vezměte na sebe podobu bohyně a vyrazte s přáteli do víru letních zážitků.

Zlatá bohyně

 

Oslnivé odlesky, třpytící se pihy a zároveň přirozeně rozjasněná pleť. Se zlatou se v letošní záplavě festivalových návštěvníků neztratíte. Krásněji už bude zářit jen slunce.

Jak na to:

Make-up: Nejprve pleť hydratujte denním krémem nebo tónovacím krémem, který jí dodá sjednocený vzhled. Poté do ještě vlhké pleti pomocí prstů vklepejte drobné třpytky do oblasti kolem nosu a lícních kostí. Přirozenější look s dojmem letních pih vytvoříte, pokud zlaté částečky zvolíte v různých velikostech. Na oční víčka naneste vrstvu intenzivních zlatých očních stínů a řasy zvýrazněte tmavou řasenkou.

Vlasy: K tomuto líčení skvěle pasují uhlazené vlasy, jimž dodá život třpytivý sprej.

Náš tip: Vytvořte si pomocí zlaté barvy neotřelé tetování v podobě zdobených kruhů a puntíků na ruce.

Třpytivá kráska

 

Nic nevolá hlasitěji po večírku jako barevné třpytky na obličeji a vlasech. Nejdůležitějším pravidlem u toho líčení je, že dovoleno je všechno, co se vám líbí a z čeho budete mít radost.

Jak na to:

Make-up: Jako základ očních stínů nám poslouží výrazná elektrizující modrá. Tu potřete trochou balzámu na rty, aby na stínech dobře držely třpytky, které naneste hned v dalším kroku. Pravou třešinku na dortu pak vytvoří oranžová oční linka podél horní linie očních stínů.

Vlasy: Jednotlivé prameny vlasů potřete gelem na vlasy, do něhož zamíchejte třpytky podle chuti. Sáhnout můžete také po připínacích pramenech barevných vlasů.

Náš tip: K tomuto looku nepoužívejte sytou rtěnku, která by přebyla výrazné líčení očí a účes. Také pleť pouze jemně sjednoťte a zvýrazněte kontury tváře.

 

»Drolící se třpytky z obličeje nebo oblečení snadno odstraníte pomocí proužku lepicí pásky.«

Tajemná rockerka

 

V tomto looku z vás bude rocková hudba doslova sálat, a to díky kouřovému líčení očí, výrazným doplňkům a volnomyšlenkářsky poletujícím vlasům. A to nejlepší na tom všem? Nemusíte se bát nechtěného rozmazání, to je u tohoto stylingu totiž žádoucí.

Jak na to:

Make-up: Pleť ponecháme u tohoto líčení trošku stranou, soustředit se budeme především na oči. Oční víčka pokryjte stíny nebo tužkou v černém, šedém nebo tmavě modrém odstínu a rozetřete pomocí štětečku. Klidně můžete také použít kombinaci všech barev najednou. Barvu následně zafixujte leskem na rty, který váš pohled rozzáří. Na řasy naneste několik vrstev intenzivně černé řasenky.

Vlasy: Rovné, a přitom neuspořádaně působící vlasy podpoří tmavé líčení. Vyhlaďte je pomocí žehličky a poté do nich v předklonu nastříkejte fixační sprej, který jim dodá objem.

 

»Čím výraznější líčení očí zvolíte, tím lépe vypadá přirozená pleť bez make-upu a dalšího líčení.«

Hippie romantička

 

Vzdušné oblečení, etno vzory a decentní make-up, přesně takový je boho styl, který patří k miláčkům letních festivalů. Přirozenost při něm hraje prim.

Jak na to:

Make-up: Cíl zní jasně: vypadat krásně a přitom co nejpřirozeněji. Lícní kosti, nos a dekolt zvýrazněte pomocí bronzeru, který dodá pokožce dojem doteku slunce. Rty přetřete rtěnkou v jemném rosé odstínu. Obočí pročešte kartáčkem a zvýrazněte pomocí pudru nebo tužky. Řasenky se můžete u tohoto stylingu klidně vzdát, budete působit o to víc křehce a přirozeně.

Vlasy: Pokud máte od přírody vlnité vlasy, stačí pouze podpořit vlny pomocí spreje se solí. Jestliže vaše hříva naopak rovně splývá, spleťte navlhčené vlasy do copu (příliš neutahujte) a nechte uschnout. Po jeho rozpuštění zafixujte vlny lakem.

Náš tip: Nezapomeňte doplnit účes jemnou čelenkou nebo výraznými náušnicemi. Také můžete pár jednotlivých pramínků splést do tenkých copánků.