Active Beauty
Barva roku 2023: Jak dosáhnout vzhledu Digital Lavender

Fialová

Barva roku 2023: Jak dosáhnout vzhledu Digital Lavender

Digitální levandulová je považovaná za barvu roku 2023, takže tento krásný fialový odstín jednoduše aplikujeme krok za krokem a také si s ním nalakujeme nehty.

Barva roku 2023 je digitální levandulová

Po odstínu Very Peri následuje odstín Digital Lavender. Je to jasné, fialová vede. Digitální levandule má představovat stabilitu a klid. Pro milovníky líčení a zdobení nehtů přináší tato barva spoustu zábavy do každodenního života.

Digitální levandulový make-up: Jak na něj?

Základ: Nejprve naneste základní vrstvu. Poté vytvořte jednotnou bázi podkladovým krémem s oroseným finišem. Tvářenka v teplém broskvovém odstínu na tváře a lehce podél kořene nosu. Zvýrazněte lícní kosti a obočí růžovým rozjasňovačem.
Oči a obočí: Lehce obarvěte obočí a poté je pročešte gelem na obočí směrem k linii vlasů. Podkladová báze pod oční stíny dodá barvě sytější vzhled a vydrží po celý den. Úzkým štětečkem na oční stíny rozetřete odstín Digital Lavender podél horní a dolní linie řas a dobře ho rozetřete. Prstem naneste trochu očních stínů do vnitřního koutku oka. Stejným úzkým štětečkem naneste na oči kočičí linky a lehce je rozetřete. Chcete-li zaujmout, experimentujte s bílými očními linkami na horní straně. Nakonec naneste trochu rozjasňovače na střed víčka.
Rty: Teplé meruňkové tóny obzvlášť dobře doplňují vzhled odstínu digitální levandule. Vyberte si rtěnku s lesklým povrchem nebo balzám na rty s barevnými pigmenty. Aby byl vzhled přirozený a ne příliš přetížený, nepoužívejte rtěnku.

Digitalní levandule na nehty

Tuto barvu lze zakomponovat do téměř jakéhokoli vzhledu nehtů. Digital Lavender vypadá krásně v kombinaci s matným vrchním lakem. Dáváte přednost klasickému vzhledu? Jednoduše nahraďte bílé špičky francouzských nehtů levandulovým odstínem. Design nehtů „70s Waves“ vypadá na nehtech skvěle také ve fialové barvě. Zajímá vás to? Vysvětlíme vám, jak se barevný vzor ze 70. let hodí i do vašeho domova.

Purple Rain, Purple Rain: Produkty v barvě roku 2023

2 v 1

„dvojitá kajalová tužka na oči 157/006” od s-he colour&style

Koupit nyní na dm online shopu

Matné, saténové a třpytivé efekty

„paletka očních stínů, č. 185/007“ od s-he colour&style

Koupit nyní na dm online shopu