Active Beauty
Tři slavnostní účesy, které se teď nosí

Glamour-Look

Tři slavnostní účesy, které se teď nosí

Následující tři zimní slavnostní účesy jsou naše oblíbené. Dozvíte se, jak si na Štědrý den nebo na silvestrovský večírek snadno vytvořit elegantní trendy účesy, které se hodí pro krátké i dlouhé vlasy.

Účesy s výraznými čelenkami

Nejkrásnějším účesem na Štědrý den je módní vzhled s širokou, objemnou čelenkou. Obzvláště slavnostní jsou čelenky do vlasů ze sametu nebo saténu s ozdobami, jako jsou kamínky nebo perly. Při tomto slavnostním účesu se vlasy nosí rozpuštěné. Pomocí žehličky nebo kulmy vytvořte ve vlasech lehké vlny. Vlasy sčešte za ušima a zafixujte lehkým lakem na vlasy. Na konečky vlasů naneste trochu vlasového oleje. Nakonec umístěte čelenku.

Dokonalý Partylook: Glam-Pony

Pro tento vzhled by měly být vlasy obzvláště lesklé a uhlazené. Styling začíná umytím vlasů, použijte šampon s hydratačními složkami. Naneste masku na vlasy s keratinem a nechte ji působit. Před úpravou vlasů žehličkou na vlasy nastříkejte do vlasů velké množství spreje na ochranu před teplem a ošetřete délky a konečky vlasů olejem. Narovnejte vlasy pramen po prameni žehličkou na vlasy a vytvarujte konečky nahoru a ven. Vlasy svažte do vysokého culíku a v případě potřeby ještě trochu upravte konečky. Lak na vlasy nastříkejte na hřeben a pročešte hotový účes. Díky tomu výsledný vzhled vydrží a baby vlásky z účesu nevypadnou. Nakonec uvažte sametovou stuhou mašličku přes gumičku do vlasů.

Účes s dvojitou mašlí

Pokud máte rovné vlasy, natočte je po použití tepelné ochrany lehce kulmou nebo žehličkou na vlasy. Poté svažte část vlasů před uchem do dvou copů a přes každou z gumiček uvažte sametovou mašli. Vytáhněte z účesu jednotlivé prameny, které lemují obličej, a v případě potřeby je ještě trochu natočte kulmou nebo žehličkou.