Active Beauty
Strawberry líčení Hailey Bieber je trendem jara

Glow

Strawberry líčení Hailey Bieber je trendem jara

Je to jen náznak, ale má velký význam: Jahodově růžové akcenty na tvářích a rtech a jemně zvýrazněné oči rozzáří pleť. Jak dosáhnout přirozeného strawberry líčení.

Strawberry Make-up: Péče a podklad

Hailey Bieber zůstává věrná své péči o pleť, která se jí již osvědčila u Glazed Donut pleti. Pro sjednocení pleti je třeba pleť čistit podle zásady dvojfázového čištění. K tomu nejprve použijte čisticí olej a poté pleť obličeje umyjte čisticím gelem na vodní bázi. Dostatek hydratace zajistí sérum s kyselinou hyaluronovou. Hydratační krém rozetřete po obličeji a jemně vklepejte pod oči. Pro přirozeně vypadající a rovnoměrný podklad použijte BB krém a důkladně ho rozetřete pomocí houbičky na make-up nebo štětce a věnujte pozornost přechodům na bradě a krku. Pleť vypadá ještě zářivěji, pokud nanesete druhou tenkou vrstvu pod oči.

Zvýrazněte oči a obočí

Jako bez make-upu – takhle to funguje: Pročešte obočí hřebenem, dokud chloupky nebudou směřovat šikmo vzhůru nebo dokud vnější chloupky nebudou směřovat ke spánkům. Zvýrazněte tužkou na obočí v přirozené barvě vlasů a zafixujte průhledným gelem. Na pohyblivé víčko naneste světle hnědý oční stín. Na horní a dolní linii řas naneste vrstvu hnědé řasenky.

Svěží vzhled s tvářenkou a rozjasňovačem

Místo toho, abyste tvářenku nanášeli pouze na tváře, můžete ji použít i na kořen nosu, abyste získali sluncem políbený vzhled. Pro jemnou tvářenku na tvářích smíchejte dva podobné odstíny tvářenky tak, že štětec namočíte nejprve do jednoho produktu a poté přímo do druhého. Rozjasňovač naneste podél lícních kostí, pod obočí a do vnitřního koutku oka.

Rty

I zde je kouzelným slovem přirozenost. Použijte hydratační rtěnku v jahodově růžové barvě a vyhněte se vnějším okrajům. Stiskněte rty k sobě, dokud se produkt nerozetře. Tím vytvoříte přirozený povrch. Nakonec naneste na střed rtů lesk na rty – buď průhledný, nebo s jemným růžovým odstínem.