Active Beauty
Objevte trendy svatebního líčení pro rok 2024
Text: , Denise Siebke

Tak září nevěsta

Objevte trendy svatebního líčení pro rok 2024

Každý rok si mnoho párů řekne své „ano“ a samozřejmě chtějí v tento speciální den vypadat obzvlášť dobře. Stejně jako v jiných oblastech životního stylu, jako je krása, móda a interiér, i ve světe svateb každoročně objevujeme nové trendy. Proto jsme se podívali na tři největší trendy svatebního líčení pro rok 2024. Přejeme vám spoustu zábavy při hledání inspirace.

1. Trend svatebního líčení: Přirozený vzhled – méně je více

V dnešní době si mnoho nevěst ve svůj velký den přeje nejen nezapomenutelné zážitky a emoce, ale také co nejvíce přirozený vzhled. Proto letošní trend směřuje k přirozenosti s elegantním nádechem vintage líčení, jemnými pastelovými tóny a glowy finišem. Aby pokožka pleti mohla opravdu zářit, je nezbytné ji dobře hydratovat. Proto jsou hydratační masky a séra před líčením stejně důležité jako použití make-upu s tekutou texturou.

Komu sluší přirozený look?

Tento look sluší všem. Obzvláště okouzlující je na nevěstách se světlým typem pleti a světlýma očima. Měli byste být ovšem obezřetní, pokud máte mastný typ pleti. Pleť se může během dne začít lesknout, a to je něco, co žádná nevěsta na svých svatebních fotografiích nechce vidět.

Jak docílit tohoto vzhledu?

Pokud se rozhodnete pro přirozený look, zbytek svatebního líčení by měl zůstat velice decentní a pokud možno bez výrazných barev. Kromě zářivé pleti postačí už jen jemně třpytivé oční stíny, trocha barvy na tváře, rozjasňovač, zvýrazněné obočí, řasenka a bezbarvý lesk nebo olej na rty.

S těmito produkty dosáhnete přirozeného looku

Pomáhá vytvarovat obočí

„mýdlo na obočí 24h Brow Control“ od trend !t up

Koupit nyní na dm online shopu

Dodává pleti přirozený vzhled

„kompaktní pudr True Matte 010 Soft Beige“ od trend !t up

Koupit nyní na dm online shopu

Jako stvořená pro velký polibek

„rtěnka perfect nude 332/320“ od s-he colour&style

Koupit nyní na dm online shopu

2. Trend svatebního líčení: Moderní look – veškerá pozornost je věnovaná očím

U tohoto trendu jsou oči nepochybně středem pozornosti, a to díky tzv. Double Winged oční lince, která oči opticky zvětší. Rafinovanost tohoto looku tkví v detailu, jelikož dvojitě zakončená oční linka je vidět pouze ze strany, linky můžete vyplnit třpytivými očními stíny a trochou korektoru, aby byl efekt ještě patrnější.

Komu sluší moderní look?

Decentní, ale přesto nápadný vzhled očí sluší každému. Obzvláště elegantně působí při světlých vlasech v kombinaci s hnědýma očima a přirozeně tmavými řasami a obočím.

Jak docílit tohoto vzhledu?

U tohoto vzhledu jsou řasy pouze decentně nalíčené řasenkou. Moderní svatební look vynikne nejlépe s umělými řasami, které se zkracují směrem od vnějšího do vnitřního koutku oka. Na pleť použijte bronzer, který naneste od okrajů obličeje ke středu. Pro zvýraznění kontur obličeje použijte konturovací tyčinku. Rty a oční víčka zahalte do teplých, přirozených odstínů – zde působí nejlépe krémové textury. Pokud chcete, můžete líčení očí zakončit jemnými třpytivými kamínky, které zvýrazní okolí očí.

Zařaďte moderní prvky pro žádaný look

Použijte barvy v zemitých tónech

„paletka očních stínů 60 Emerald Dreams“ od alverde

Koupit nyní na dm online shopu

Pro dokonalou Double Wing oční linku

„oční linky a sérum 2 v 1 010 Black“ od trend !t up

Koupit nyní na dm online shopu

Longlasting Glow to go

„make-up Hydro Stay Silky Serum 040“ od trend !t up

Koupit nyní na dm online shopu

3. Trend svatebního líčení: Glamour, Baby – čím více, tím lépe

Svatební líčení pro všechny, kdo chtějí ve svůj velký den opravdu vyniknout: Třpytivé odstíny, zvláště v oblasti očí, se mísí s lesklými rty a sytými, výraznými barvami. Využijte konturovací tužku, která by měla být vidět, vlasy ozdobte nápaditými čelenkami, závojem nebo perlovými šperky. Pro větší glamour efekt můžete svůj look doplnit o výrazné náušnice.

Komu sluší Glamour look?

Tento trend je ideální především pro nevěsty s tmavšími vlasy a pletí, které dokonale ladí s použitými barvami. Nevěsty se světlýma očima a vlasy by měly zvolit o něco teplejší odstíny barev.

Jak docílit tohoto vzhledu?

Daleko vytažené oční linky zkombinujte na očních víčkách s červenými odstíny od ovocných až po rosé. Zvláště působivý je ombré efekt. Třpytivé stíny podél horní linie řas vytváří působivý dojem. Kdo chce, může stín nanést také podél vodní linky nebo těsně pod oko. Vnitřní koutek oka zvýrazněte trochou rozjasňovače. Na rty naneste tmavě červené a hnědé tóny, doplňte konturovací tužkou – ta může buďto odpovídat tónu rtěnky, nebo vytvářet kontrast. U tohoto trendu byste měli tváře bohatě zvýraznit tvářenkou nebo rozjasňovačem. A i zde jsou žádoucí umělé řasy.

Tip: S fixačním sprejem vydrží svatební líčení zaručeně až do ranních hodin.

Spolehlivý společník pro váš Glamour look

Tvoří dokonalou symbiózu s teplými očními stíny

„oční linky Sensitive hnědé“ od alverde

Koupit nyní na dm online shopu

Pro dokonalý ombré efekt

„paletka očních stínů 185/011“ od s-he colour&stylye

Koupit nyní na dm online shopu

Upgrade v konturování rtů

„tužka na rty 016 Pretty Mauve“ od alverde

Koupit nyní na dm online shopu