Active Beauty
Fresh Chrome: Líčení s leskem
Text: Astrid Doppler

Glamour, Baby!

Fresh Chrome: Líčení s leskem

Matné barvy jsou minulostí, letos na jaře se v make-upu objevují lesklé chromové barvy. Ale nebojte se, líčení s leskem lze i tak zapracovat do jemného a harmonického vzhledu – ukážeme vám, jak nejlépe tento trend líčení zvládnout.

Jak nosit make-up se třpytkami

Nyní se nosí chromovaný vzhled s růžovým make-upem pro svěží jarní vzhled. Pro líčení očí jednoduše použijte odstín, který nejlépe odpovídá barvě vašich očí. A pro svěží efekt lze oční stíny nanést i na tváře.

Vysvětlení vzhledu Fresh Chrome krok za krokem

1. Základ

Základ se obvykle skládá z vašich oblíbených produktů. Třpytivá tvářenka, rozjasňovač a oční stíny pak dodají pleti extra chromový nádech.

2. Oči

Určitě začněte bází pod oční stíny. Díky tomu se třpytky později neroztříští po celém obličeji. Pro líčení s leskem stačí jedna barva očních stínů. Nejprve širším štětcem rozetřete třpytivý stín do celého záhybu víčka. Tvar, ve kterém se oční stíny nanáší, by měl být přizpůsobený tvaru vašich očí. Poté naneste metalický odstín na oční víčko – tím dosáhnete nejintenzivnějšího chromového efektu. Pro obzvlášť výrazný lesk lze použít také třpytivé pigmenty. Jasné, třpytivé akcenty ve vnitřních koutcích očí a pod obočím opticky otevírají a zvětšují oči. Pak už jen stačí na řasy nanést řasenku a chromový vzhled je hotový.

3. Rty

Platí zde pravidlo: Méně je více. Jemné nude odstíny skvěle doplňují růžové líčení. Aby vzhled nevypadal příliš přetížený, zvolte rty bez třpytek a použijte pouze lehký lesk.

Matcha awake

„clean philosophy primer gel“ od trend i! up

Koupit nyní na dm online shopu

Zdůraznění přirozené krásy očí

„oční stíny Pure Nude 030“ od trend i! up

Koupit nyní na dm online shopu

Hebké rty

„lesk na rty Volume 'n Shine – č. 128/075” od s-he colour&style

Koupit nyní na dm online shopu