Active Beauty
Very peri make-up: Líčení v barvě roku 2022

Fialový make-up

Very peri make-up: Líčení v barvě roku 2022

Inspirativní barva very peri, směs modré a fialové, působí na první pohled pro líčení možná až příliš výrazně, a to i pro milovníky odvážného make-upu. Avšak díky jednoduchým trikům ji jednoduše zakomponujete do jakéhokoliv looku.

Very peri: Proč nosit tuto barvu?

Leatrice Eisemanová, výkonná ředitelka Pantone Color Institute, a Laurie Pressmanová, viceprezidentka Pantone Color Institute, popisují odstín very peri jako symbol globální inovace a změny.

Kromě toho má tato barva také inspirovat kreativitu a nápaditost. Podívejte se, jak nápaditě může fialové líčení vypadat.

Zazařte s fialovým líčením

Fialové líčení si zamilují i ti, kteří se většinou raději drží nude odstínů. Výrazná barva se totiž akcentuje pouze v detailech a zbytek make-upu zůstává decentní. Jak na to?

Very peri oční linky rozzáří pohled: Fialové linky výrazně sluší zejména lidem s modrýma a zelenýma očima, avšak v podstatě je může použít každý. Very peri linky ve stylu cat eyes vypadají ležérně, ale zároveň ne příliš křiklavě, a dají se využít i při každodenní nošení.
Fialová rtěnka na párty: Boty na podpatku a černý top dokonale doplní fialová rtěnka. Pokud plánujete dlouhý večírek a chcete, aby vaše rty vypadaly perfektně po celou noc, zvolte tekutou, dlouhotrvající rtěnku odolnou proti otěru.
Kouřové oční stíny ve fialové: Pokud běžně nosíte kouřové líčení v hnědých tónech, určitě byste měli vyzkoušet very peri smokey eyes. K tónování a zvýraznění linie zvolte místo teplých, hnědých odstínů chladnou, tmavě šedou barvu.


Inspirace na very peri líčení:

Náš tip

Jestliže raději experimentujete s manikúrou než s make-upem, vyzkoušejte tuto hravou variantu: Každý nehet nabarvěte fialovou v jiném tónu od světlé až po tmavou. Nakonec zafixujte svrchním lakem.