Active Beauty
Valentýn: Nejlepší last minute dárky pro muže

Valentýn: Nejlepší last minute dárky pro muže

Valentýn už klepe na dveře, ale vy stále nemáte žádný dárek? Přinášíme vám nejlepší tipy na dárky na poslední chvíli pro všechny muže. Ať už je ten váš romantik, nebo spíše praktik, nechte se inspirovat našimi nápady.

Den svatého Valentýna je svátkem všech zamilovaných. My ženy si přejeme pořádnou dávku romantiky, červené růže a bonbony – ale co muži? Ti jsou, pokud jde o obdarovávání, tvrdý oříšek. Po čem vlastně muži opravdu touží?

Na to, abychom svému protějšku vyjádřili náklonnost a poděkovali za to, že ho máme, nepotřebujeme žádnou výjimečnou příležitost. Ale tento den doslova vyzývá k tomu, abychom svého partnera trochu rozmazlovali a vhodným dárkem mu udělali radost. Na následující dárečky nebudete potřebovat moc času na extra přípravy, a dokonce nemusíte ani sáhnout hluboko do kapsy.

 

Nejlepší dárky k Valentýnu pro muže

  1. Čas jen pro nás

Co může být krásnějším dárkem než věnovat se jeden druhému a strávit spolu čas? Možností je asi tolik, jako je na tomto světě zamilovaných.

Večeře: Společně strávený čas nemusí hned znamenat odcestovat na dovolenou nebo kupovat speciální drahé dárky. Už jen společně strávená večeře doma (Co třeba překvapit ho oblíbeným jídlem?) dokáže vytvořit úžasnou atmosféru a také jde o nádherný projev úcty – a je úplně jedno, zda spolu usednete ke stolu se svíčkami, nebo si užijete společné momenty při vaření.

Něco spolu podnikněte: Vydejte se na romantickou procházku, dobrodružnou výpravu nebo si užijte wellness. Každý jistě ví, co společně s partnerem nejraději podniká. K dané aktivitě můžete vytvořit voucher. Pak budete mít v ruce něco, na co se můžete společně těšit a co vás ještě více sblíží. A navíc budete z takového dárku mít něco i vy.

Dárky, na základě kterých spolu někam vyrazíte, samozřejmě fungují i bez poukazu. Vydejte se na místo, kde jste se poznali nebo kde jste měli první rande. Motýli v břiše zaručeni!

  1. Vlastnoruční výroba

DIY a málo času na přípravu se u těchto last minute dárků vzájemně nevylučují.

Vzpomínky: Není nic hezčího, než když spolu zalovíte ve vzpomínkách. Vytisknout fotky zabere jen chviličku, stejně tak můžete vytvořit fotoknihu, plakát nebo kalendář. Zde existuje milion možností, jak se kreativně realizovat.

Vlastnoručně vyrobené pralinky: Láska prochází žaludkem. Proto svému drahému věnujte nějakou sladkou maličkost. Výroba vlastních bonbonů zní možná komplikovaněji, než jaká ve skutečnosti je. Na internetu najdete spoustu receptů.

Kazeta s oblíbenými hity: To byly časy, když jsme si nahrávali nestárnoucí hity z rádia na magnetofonové kazety! Retro dárek se sentimentálním nádechem: „Kazetová páska“ vypadá jako reálná, avšak ve skutečnosti skrývá flashku. Dost místa na ten nejdelší playlist, který jste kdy vytvořili.

  1. Praktické dárky

Co darovat svému drahému, když si vždy koupí všechno sám a v podstatě nemá žádné speciální přání? Prakticky zaměření lidé si však málokdy něco dopřejí. Proto: Ať už půjde o sportovní oblečení, něco praktického pro práci z domova, domácí spa nebo kosmetiku, věci, které potěší nebo vyřeší malé problémy, jsou skvělým dárkem i k Valentýnu.