Active Beauty
Péče pro ženy, která pomůže i mužům

Péče pro ženy, která pomůže i mužům

V principu má mužská pokožka jinou strukturu než ta ženská, proto by měly silnější polovičky používat také produkty určené speciálně pro muže. Existuje však pár výjimek, ke kterým pánská varianta zkrátka neexistuje, takže jeden produkt mohou používat ženy i muži.

Suchý olej

Vyživující tělová mléka a emulze se mohou snadno zachytit v delším porostu mužského těla a chloupky slepit. Proto by muži měli používat spíše suchý olej, který se snadno nanáší, rychle vstřebává a pokožku dostatečně hydratuje.

Odličovací ubrousky

Také muži často sáhnou kvůli zakrytí nějakých nedokonalostí po korektoru, avšak většinou se již poté zapomenou odlíčit. Pokud chtějí mít proces odličování rychle za sebou, mohou sáhnout po praktických odličovacích ubrouscích.

Peeling

Kdo si holí některé partie svého těla, zcela jistě zná problém se zarůstajícími chloupky. Řešení? Před holením použít peeling, který vám pomůže odstranit odumřelé šupinky kůže a dorůstající chloupek tak bude mít snazší cestu na povrch.

Samoopalovací prostředky

Ani někteří muži nechtějí zažít opalovací sezónu v bledém kabátku. Trocha samoopalovacího krému pokožku okamžitě rozzáří.

Gel po holení

Ano, na pleť si mohou muži vybrat z široké škály produktů po holení, ale na tělo? Jen stěží. Naštěstí si mohou vypůjčit gel po holení od své partnerky a směle s ním vyživit pokožku na ostatních partiích těla, než je pouze tvář.