Active Beauty
Paleta očních stínů: Nejkrásnější barvy jara

Paleta očních stínů: Nejkrásnější barvy jara

Jaro s sebou přináší čas a chuť na výrazné a veselé barvy. Nové barvy očních stínů vnesou barevnou lehkost přímo do vaší koupelny. Tak šup s nimi na oči.

Ranní káva na sluníčku, zpěv ptáků v zeleném parku a dokonalé počasí: Na jaře se všechno zdá zase o něco lehčí a pestřejší. Tuto veselou hravost nyní přeneseme i do svého líčení očí: S paletkou očních stínů, oční linkou nebo řasenkou v dokonale sytých barvách.

Oční stíny & další: Nechte za sebe promlouvat barvy

Jelikož zima opět trvala příliš dlouho, pokusme se přivolat teplo plnými řasami a krásnou modrou nebo smaragdově zelenou na víčkách. Nebo vás láká spíše zlatožlutá? Také dobře. Cokoliv vám rozzáří oči, vám nyní dodá tu správnou sílu. Trend colour blocking se už netýká pouze oblečení.

Tyto barvy vám dokonale rozzáří oči

Které barvy zvýrazní vaše oči během letošní jara obzvláště krásně a na co byste si měli dát při jejich nanášení pozor? Poradíme vám:

Modrá jako obloha

Světle modrá v matné verzi vás naladí na blankytně zářivou letní oblohu. Tento look reprezentuje lehkost a svádí k tomu být opravdu vidět. Jde o líčení pro ženy, které se nebojí vyniknout.

Tip: Ne každý oční stín dosahuje na pleti stejné barevné intenzity. Pokud toužíte po výraznější barevné nuanci, namalujte oční víčko nejprve bílou kajalovou tužkou a až na ni naneste štětečkem požadovaný oční stín. Díky bílému podkladu bude barva intenzivněji zářit.

Žlutá jako slunce

Koho ještě nenavštívila radost, k tomu se dostaví nejpozději s tímto líčením. Žlutá je barvou slunce a okamžitě zahřeje u srdce. Pro lvice mezi námi se perfektně hodí slunečnicová, citronová nebo zlatavě třpytivá barva.

Tip: Výrazná slunečnicová nebo zlatavě žlutá si rozumí zejména s načervenalým nebo olivovým nádechem pleti. Světlou a modravou pleť zase osvěží citronové a bledé, studené tóny žluté.

Tmavě modrá jako moře

Toužíte po tajemně temném líčení evokujícím hluboké vody? S pomocí tmavě modré v odstínu kobaltu nebo noci se vám to podaří a automaticky získáte tajuplnou auru.

Tip: Linky ve stylu cat eye vyžadují trochu cviku. Když vám chybí trpělivost, jednoduše naneste na horní víčko širokou linku pomocí prstů, díky čemuž vás letos na jaře nikdo nepřehlédne.

Zelená jako matka příroda

Zelená vede u většiny lidí k okamžitému efektu uvolnění. Proč nevyužít trochu z tohoto speciálního účinku také při líčení očí? Ať už se rozhodnete pro linky, řasenku nebo oční stíny, kouzelné zelené tóny mluví vlastní řečí.

Tip: Proč jednoduše nepoužít jen barevnou řasenku a pozornost nevzbudit až na druhý pohled? Použijte podkladovou bázi pod řasenku, která tu barevnou ještě lépe udrží.