Active Beauty
Mystické looky z říše víl

Mystické looky z říše víl

Z ohně

U tohoto looku všechno září. Rozzářené pleti dosáhnete pomocí rozjasňující péče. Pro denní použití jsou vhodné zejména produkty s olejovou texturou. Také vždy naneste podkladovou bázi a oční koutky prosvětlete zářivými akcenty pomocí kajalky. Rty přetřete transparentním, narůžovělým nebo nude leskem. Pro slavnostnější ráz ještě naneste rozjasňovač na nos, lícní kosti a spánky.

Mýty a ságy: Morrígan znamená velká královna a pochází z keltské mytologie Irska, kde bývá spojována především s válkou, bojem a sexualitou.

 

 

 

 

 

 

Přirozeně zemitá

Čistá, pěstěná pleť tvoří alfu a omegu tohoto looku. Díky předem nanesené hydratační péči nevsákne pleť následně podkladovou bázi. S bází raději šetřete, zvolte nějakou s lehkou texturou a pečlivě vyberte odstín, aby co nejvíce splynula s pletí. Přirozené kouřové líčení vyčarujete díky světle hnědému a béžovému očnímu stínu, které decentně rozetřete na spodní lince a horním víčku až pod obočí.

Mýty a ságy: V severské mytologii zastupují Norny, tři sudičky, minulost, přítomnost a budoucnost. Urd, Verdandi a Skuld sedají u kořenů stromu Yggdrasil, který znázorňuje osud.

 

 

 

 

 

V ranních červáncích

K líčení Šípkové Růženky naneste růž v bohaté vrstvě na lícní kosti a horní víčko až k obočí, odkud bude ubíhat až ke spánkům. Potom použijte tvářenku v tmavším odstínu, kterou naneste pod lícní kosti a do očního koutku. Pokud chcete, protáhněte i tento
tmavší tón až ke spánkům, nebo jej ponechte pouze na zdravíčkách, kde vykouzlí panenkovsky krásné tvářičky.

Mýty a ságy: Všichni si jistě z dětství pamatujeme tuto pohádku. V původní verzi od bratří Grimmů třináctá sudička předurčila princezně smrt, dvanáctá sudička tuto kletbu alespoň zmírnila na stoletý spánek.

 

 

 

 

 

Světlo & Stín

Třpytivých akcentů můžete dosáhnout dvěma způsoby. V prvním případě naneste jednotlivé třpytky pomocí ruky nebo štětce na rty, horní víčko či pod obočí. Důležitým pomocníkem
je nějaký mastný základ, na kterém budou třpytky dobře držet. Zkuste například vazelínu. V druhém případě můžete vsadit na tekuté produkty, které v sobě třpytivé částečky již obsahují.

Mýty a ságy: Galadriel je elfskou královnou, kterou ve své trilogii Pán prstenů popisuje spisovatel J. R. R. Tolkien. Jedná
se o literární ekvivalent pradávného mýtu víly jako bohyně osudu.