Active Beauty
Nejkrásnější manikúra pro rok 2024

Nehty jako pro baletku

Nejkrásnější manikúra pro rok 2024

Nenápadné a elegantní zároveň – takový je trend ballerina nails. Společně s mašlemi, elegantními drdoly a cvičením Barre se baletní estetika v současnosti těší velké oblibě. V následujícím článku vám vysvětlíme, jak dosáhnout dokonalého vzhledu vašich nehtů v bledě růžové barvě.

Péče o nehty a jejich příprava

  • Podkladová vrstva je základem ballerina nails. Abyste dosáhli jemného vzhledu, je zapotřebí dbát na úpravu nehtového lůžka.
  • Ošetřete svůj nehet a nehtové lůžko bohatým olejem. (Zde najdete produkty péče o nehty od dm)
  • Podél nehtového lůžka naneste odstraňovač nehtové kůžičky a nechte působit. Ten je k dispozici v tekuté podobě, jako gel nebo ve formě tyčinky. Díky němu lze následně nehtovou kůžičku jednoduše zatlačit zpět.
  • Umyjte si ruce, abyste odstranili zbytky kůžičky nebo oleje.

Ballerina nails: Správný tvar nehtů

Pro dosažení tohoto trendu je zásadní tvar nehtů. Velice oblíbené jsou v tomto případě dlouhé nehty. Této délky lze obvykle dosáhnout pouze pomocí modelovacího gelu. Avšak i s přirozenými nehty je to možné. Pro dosažení tohoto výsledku pilujte konce nehtů, dokud nejsou zcela rovné. Poté jemně tvarujte strany nehtů pilníkem tak, aby byly na konci mírně užší.

Odborný tip: Pilníkem vždy pilujte jen v jednom směru, odejměte a následně znovu přiložte a opakujte. Při pilování tam a zpět nehet zdrsní, ztrácí stabilitu a snáze se třepí nebo dokonce láme.

Nanesení laku na nehty

Po ošetření a vytvarování přírodních nehtů je čas na lakování. Zvolte zpevňující podkladový lak a naneste tenkou vrstvu. Pokud jsou na nehtu výrazné nerovnosti, je vhodné použít lak, který nerovnosti vyplní.

Výběr barvy

Světle růžová, nude, perleťová a bílá všechny tyto barvy je možné po vzoru ballerina nails použít. Jinými slovy, neexistuje jen jeden sprváný odstín. Doporučujeme tyto varianty:

  • Jemně růžový lak a na něj perleťový lak se třpytkami.
  • Mléčně bílý lak a na něj perleťový lak se třpytkami.
  • Jemně růžový lak a na něj mléčně bílý lak.
  • Průhledný lak a na něj perleťový lak se třpytkami.

Ballerina nails: Nailart

Většině designů ballerina nails dominují mašličky, srdíčka, motýlci, perličky a hvězičky. Na ty složitější je lepší zajít do nehtového salonu. Jiné si můžete s trochou trpělivosti vytvořit sami. Mašličky a srdíčka lze namalovat jemným štětcem na make-up a akrylovou barvou nebo lakem na nehty. Perličky a hvězdičky jsou často k dostání v podobě samolepicích nálepek na nehty, které se připevní pomocí malého množství lepidla na nehty.

Tečkovací pero a jemný hrot

„nástroj na zdobení nehtů 2 v 1“ od trend !t up

Koupit nyní na dm online shopu

Samolepicí

„samolepky na nehty Blooming Up“ od trend !t up

Koupit nyní na dm online shopu

Dlouhotrvající lak s vysokým leskem

„lak na nehty easy & SPEEDY 250“ od trend !t up

Koupit nyní na dm online shopu

Jednoduché použití

„francouzská manikúra v tužce“ od s-he colour&style

Koupit nyní na dm online shopu

Efekt zrcadlového lesku

„lak na nehty Glossy Gel 100 Flamingo Pink“ od trend !t up

Koupit nyní na dm online shopu