Active Beauty
Jak vytvořit trendy Aura Nails?

Krok za krokem

Jak vytvořit trendy Aura Nails?

Po okraji jemné, uvnitř výrazné: Umělecky nalakované Aura Nails jsou trendem letošního jara. Takto na svých nehtech dosáhnete plynulého barevného přechodu.

Co jsou Aura Nails

Tak trochu jiné ombré – v případě trendu Aura Nails barevný přechod postupuje zevnitř ven, nikoli odshora dolů, jak je tomu zvykem. Příslušenství zůstává stejné – i zde využijete houbičky na líčení. Možnosti barevných kombinací jsou nekonečné. Mnozí se také nechávají inspirovat barvami, které jsou spojovány s jejich hvězdným znamením. Vzhled je o to výraznější, když pro vnější část nehtu zvolíte světlejší barvu a do středu nanesete barvu tmavší.

Ošetření a příprava – Péče o nehty v pohodlí domova

Pro krásně upravené ruce nejprve kolem nehtového lůžka naneste odstraňovač nehtové kůžičky a nechte působit přibližně pět minut. Následně můžete pomocí zatlačovače nehtovou kůžičku jednoduše zatlačit zpět. Zde je důležité postupovat opatrně, abyste si nepoškodili nehtové lůžko. Zbytky kůžičky jemně odstraňte mýdlem na ruce. Na závěr naneste zpevňující podkladovou vrstvu.

Jak vytvořit design Aura Nails?

Připravte si plochou houbičku na make-up. Lakem ve světlém lila odstínu namalujte elipsu o velikosti nehtu a vnitřní část nechte bez nátěru. Střed vyplňte červeným lakem. Obě barvy naneste na houbičku tak, aby došlo k jejich promíchání. Houbičkou ťupkavým pohybem naneste barvu na nehet a poté na ni aplikujte další dávku laku. Tento proces opakujte, dokud barvy plně nepokryjí celý povrch nehtu a vytvoří plynulý přechod.

Clean-up a finiš pro krásnou manikúru

Při práci s houbičkou může nastat situace, že se něco nepovede. Pokud barva skončí mimo nehet, například v nehtovém lůžku nebo na konečcích prstů, lze ji rychle odstranit: Jednoduše namočte vatovou tyčinku do odlakovače a opatrně s ní odstraňte přebytečný lak. Tento trik funguje obzvlášť dobře, pokud lak na nehtech již částečně zaschl, ale je stále vlhký. Jelikož je na nehtech několik vrstev laku, dopřejte své manikúře čas, aby měla možnost zcela zaschnout. Po zhruba 15 minutách přetřete design nehtů vrchním lakem. Pro výjimečné příležitosti: V závislosti na velikosti nehtu umístěte dva až tři třpytivé kamínky a připevněte je lepidlem na nehty. Doplňte o stříbrné akcenty pomocí třpytivého laku a jemného štětečku na oční stíny.

Glazed Aura Nails

Milovnice jemných a decentních designů si tuto variantu Aura Nails zamilují. Vzhled je inspirován trendem Glazed Donut Nails podle Hailey Bieber. Namísto výrazných barev, které jsou pro Aura Nails obvyklé, jsou zde použity jemné rosé a nude tóny. Postup zůstává stejný, s rozdílem, že pro základní barvu je zvolen nude lak a pro tu vnitřní lak v mléčně bílém tónu. Barvy lze samozřejmě zvolit i obráceně. Nakonec můžete nanést ještě vrchní vrstvu laku se třpytivými částečkami. Ty dodají vzhledu typický glazovaný vzhled.

S těmito produkty od dm vytvoříte dokonalé Aura Nails

Efekt zrcadlového lesku

„lak na nehty Glossy Gel 100 Flamingo Pink“ od trend !t up

Koupit nyní na dm online shopu

Pro vyšší pevnost nehtů

„lak na nehty easy & SPEEDY 235” od trend !t up

Koupit nyní na dm online shopu

Intenzivní krytí a rychlé schnutí

„lak na nehty quick´n crazy 323/620” od s-he colour&style

Koupit nyní na dm online shopu