Active Beauty
Make-up inspirovaný Malou mořskou vílou

Pod mořem

Make-up inspirovaný Malou mořskou vílou

Líčení ve stylu Ariel bude hitem každého letního večírku. Tmavě modré líčení už zazářilo na červeném koberci i na přehlídkovém mole – například na hvězdě seriálu Bridgertonovi Nicole Coughlan. Takto ho nosíme nyní my.
Nová filmová verze Disneyho klasiky Malá mořská víla bude brzy v kinech i u nás. Roli Ariel ztvární herečka Halle Bailey. Těšíme se, až Sebastiana, Fabia a prince Erika opět uvidíme. Souběžně s uvedením do kin bude k dispozici extravagantní party look s názvem Arielle Make-up. Takto vypadá líčení očí krok za krokem.

Čtyři jednoduché kroky k líčení ve stylu Ariel

1. Oční linky pro mořský look: Na začátku použijte podkladovou bázi pod oční stíny. Ta zajistí, že pohled vydrží celý den, a podpoří jasné barvy v jejich zářivosti. Podél horní a dolní linie řas nakreslete zelenou linku. Do vnitřního koutku oka naneste modrou oční linku.

2. Oční stíny pro výrazné oči: Nejprve zvýrazněte záhyb očí modrým stínem. Poté na pohyblivé víčko naneste zelený oční stín a dobře ho rozetřete, dokud mezi odstíny nebudou přechody. Tip: Oblast pod očima přepudrujte. Sypký pudr zachytí částečky barvy. Na závěr jej můžete odstranit štětečkem.
3. Maximální záře: Pomocí dlouhotrvajícího nastavovacího spreje lehce navlhčete plochý štětec na oční stíny. Třpytky naneste do středu víčka. Rozjasňujícím pudrem zvýrazněte okolí obočí a vnitřní koutek oka.

4. Dlouhé a výrazné řasy: Pro dokonalý vzhled očí zahřejte kleštičky na řasy fénem a jemně ohněte řasy směrem nahoru. Na závěr naneste dvě vrstvy řasenky.

Tip: Pleť a rty naličte jen decentně.