Active Beauty
Laky na nehty: Ty nejkrásnější styly a barvy

Hravá manikúra

Laky na nehty: Ty nejkrásnější styly a barvy

Krásné nehty přicházejí opět na pořadí dne, jelikož na ně posvítí sluníčko. Ukážeme vám trendové barvy letošní sezóny a představíme nejnovější způsoby v lakování nehtů. Chybět nebudou zemité tóny ani nálepky pro grandiózní look.

Oslníte v pískových i růžových odstínech

Letos pofrčí zejména dva odlišné barevné styly. Ten první, klasičtější, se inspiruje barvami přírody a přináší laky na nehty v okrovém, pískovém, khaki či olivovém odstínu. Ty vyniknou zejména v kombinaci s lehce opálenou pletí.
Kromě těchto občas nenápadných odstínů vtrhne do popředí také růžová. Ta se objeví ve všech variantách od jasně neonově růžové až po jemnou, třpytivou perleť.

Americká manikúra

Klasická francouzská manikúra se dočkala módní aktualizace. Nehtové lůžko v nude odstínu doplněné bílou špičkou vystřídají barevné laky. V souznění s color blockingem můžete na lůžko a špičku kombinovat libovolné odstíny.

Grandiózní kombinace

Tento styl je velice snadný, rychlý a super stylový! Komplimenty na sebe jistě nenechají čekat. Stačí si vybrat alespoň pět různých laků z jedné barevné skupiny a každý nehet nalakovat jiným odstínem – od nejsvětlejšího po nejtmavší.

Nebojte se kamínků a samolepek

Malé třpytivé kamínky na nehtech jsou úžasnou ozdobou, která se nedá přehlédnout. Při zvláštních příležitostech se nemusíte bát ozdobit jimi všechny nehty. Na každodenní nošení stačí upoutat pozornost jen na jeden nehet na každé ruce. Ideálně se pro tento účel hodí prsteníček. Nudnou manikúru tak proměníte ve výjimečné dílo.