Active Beauty
COSMIC Crystals: Třpytky jsou zpět
Text: Amélie B.

Jak na kosmicky hvězdný look

COSMIC Crystals: Třpytky jsou zpět

Nové trendy přicházejí a staré se vracejí ve svéráznější podobě. Na poli líčení žádná omezení neexistují, a to dokazuje i nová kolekce od trend IT UP s mystickým názvem Cosmic Crystals, tedy kosmické krystaly. Pociťujete rádi sílu inspirace a rádi zkoušíte nové produkty? Nebo si neumíte ani představit, co se samolepky na nehty a jak na kosmicky krystalový make-up? Pro všechny z vás je tady svobodomyslný tutoriál jak na jiskrný look.
Než se zděsíte, tato kolekce od trend IT UP používá třpytky na obličej i nehty stylově a classy. Produkty, které jsou převážně laděny do magických růžovo-fialovo odstínů, působí na první pohled poněkud extravagantně, ale dokáží podtrhnout i jemnější osobnost.

Paletka očních stínů

Při nanášení očních stínů je vždy zásadní základní podkladová vrstva. Perfektního efektu dosáhnete například s bází pod oční stíny Expert od trend IT UP. Prsty produkt jemně vmasírujte na horní víčko až k obočí. Nezapomeňte i na spodní lem očí. Báze zajistí nejen dlouhotrvající oční make-up, ale především zabrání slévání očních stínů. Právě to bude u tohoto produktu extra potřeba.

S nástupem nového roku je třeba nechat oči pořádně barevně zazářit. S devíti navzájem se doplňujícími, a přesto kontrastujícími Cosmic Crystals barvami to nebude problém:
  • Modré odstíny pro magický a pronikavý pohled
  • rozpálené žluto-zlaté stíny jako samotné slunce
  • fialovo-tyrkysové jako hluboký vesmír.
Žhavé slunce:
  1. V prvním kroku naneste světlou barvu #3 až k obočí.
  2. O něco tmavší odstín #4 naneste několika pohyby podél očního oblouku. Při líčení nikdy nezavírejte oči, abyste viděli, jaký tvar si na obličej vytváříte.
  3. Užším štětcem naneste nejsilnější krystalickou sluneční zář #1 na vnější stranu očí.
  4. Na vnější stranu oka naneste opět úzkým štětce tu nejsvětlejší barvu z paletky, tedy #7.
  5. A je to.
Neuvěřitelnou rozlehlost vesmíru můžete objevovat v dalších barevných kombinací – zásady jsou přitom stejné – nejsvětlejší podklad na celé oko, podél očního oblouku nenést o něco tmavší barvu, nejintenzivnější, silnou barvu aplikovat na vnější stranu oka, na vnitřní pak tu nejsvětlejší.

Lesk na rty

Před rozzářením rtů je třeba provést jejich peeling. Díky tomu se aktivují buňky a odstraní se odumřelé šupinky. Rty jsou pak krásně vyhlazené a lesk se nanáší rovnoměrněji, takže rty budou o to víc krásně zářit. Cosmic Crystals lesk na rty krásně voní a rtům dodává nejen krystalickou zář, ale díky bambuckému máslu dokonce vyživuje.

Klasické zklamání u lesků na rty představuje jeho lepivý, nepříjemný povrch. Tento lesk od trend IT UP nejenže vůbec nelepí, ale i malé třpytivé částečky jsou organického složení. Lesk se vmžiku nanese a vašim rtům dodají dva COSMIC Crystals odstíny buď roztomilou růžovou záři, nebo světlejší lehký třpyt. Nalíčili-li jste oči do jemnějších jiskřivých tónů, o to víc můžete nechat rty zazářit a lesk na rty aplikovat přes vaši oblíbenou rtěnku.

Lak na nehty

Nehty upravte tak, jak jste zvyklí. Důkladná péče o nehty je zásadní pro dobře vypadající kosmický zážitek. Věnujte tak pozornost různým olejům, sérům a ochranným lakům na nehty. Důležité je také odstranit nehtovou kůžičku. Skvěle poslouží odstraňovač nehtové kůžičky od ebelin.

Nyní naneste vrstvu laku a nechte zaschnout. Už po první aplikaci vypadá nehet skvěle, chcete-li však docílit opravdu holografického efektu s duhovými tóny, naneste po zaschnutí i druhou vrstvu. Lahvička řady Cosmic crystal obsahuje spousty malinkých třpytivých hvězdných krystalků, a proto se nehet krásně a zároveň decentně leskne a třpytí. Navíc velmi hustý a jemný štětec zajistí to, že lak aplikujete přesně a bez přetahování.

Pro galaktický vzhled nehtů máte na výběr hned ze čtyř barev – z více výrazné světle modré či fialové, ale také z jemně zářivé červeno-fialové nebo šedé.

Samolepky na nehty

Velký potenciál kreativity a jedinečnosti v sobě skrývají samolepky na nehty. I přes to, že by se mohlo zdát, že jde o méně vyhledávaný styling nehtů, je tato metoda velmi lehká, a dokonce i rychlá a bezproblémová, takže ji zvládne opravdu každý. Balení obsahuje dvě paletky samolepek. V každé z nich najdete 20 samolepek ve třech různých barevných provedeních – růžové a fialové se zlatou linií a průhledné s galaktickými kameny v holo vzhledu.

Důležitou součástí balení je malý a drsný pilník, pomocí něhož si na nehet přilepenou samolepku několika málo pohyby vytvarujete do požadovaného tvaru. Poté, co vás nehty omrzí, se nabízí další chytré řešení – samolepky jednoduše sloupnete a můžete se pustit do dalších barevných kreací.

Zkuste na palec u jedné ruky a na prostředníček druhé druky aplikovat samolepku s holografickými kamínky. Na zbylé prsty zkuste kombinaci růžové a fialové. Díky tomu zazáříte vesmírnou krásou.