Active Beauty
Modré oční stíny: Trendy zimní look

Modroočko

Modré oční stíny: Trendy zimní look

Modrý beauty look z 90. let je zpět a skvěle se hodí do chladného období. Modré oční stíny v kombinaci se třpytkami a správným podkladem vypadají velmi elegantně, a stanou se tak dokonalým líčením na večírek.

Modré oční stíny: Jak je nosit

Vzhledem k tomu, že modré oční stíny jsou samy o sobě výrazné, byste měli zbytek líčení ponechat spíše decentní. Pro sjednocenou a zářivou pleť použijte BB nebo CC krém. Obkreslete a nabarvěte rty konturovací tužkou, která co nejvíce odpovídá vaší barvě rtů. Lesk na rty v nude barvě dodá lesk a objem. Lehce zvýrazněte obočí tužkou na obočí a pročešte ho směrem k linii vlasů průhledným gelem na obočí.

Krok za krokem k zimnímu party make-upu

Chcete-li, aby vám vzhled vydržel, naneste na celé víčko podkladovou bázi a nechte ji zaschnout. Díky podkladové bázi budou modré oční stíny ještě sytější. Na pohyblivé víčko a podél spodní linie řas naneste světle modré oční stíny a dobře je rozetřete. Zvýrazněte záhyb a vnější koutek oka matným tmavě modrým očním stínem. Poté nakreslete tmavě modrou tužkou kočičí linky. Naneste oční linky podél spodní linie řas a vnitřního koutku oka. Naneste Glitter Primer na pohyblivé oční víčko, prstem opatrně naneste třpytivé částečky a nechte zaschnout. Nakonec naneste na řasy silnou vrstvu tmavě modré řasenky. Na ještě vlhké konečky řas naneste štětečkem na oční stíny trochu třpytek. Na závěr zvýrazněte obočí stříbrným rozjasňovačem. Pro delší fixaci použijte fixační sprej.

Jaký modrý oční stín se hodí k vaší barvě očí?

Modré oči by měly nosit akvamarín. Zelené oči vypadají obzvlášť dobře s královskou modří. Hnědé oči optimálně zvýrazní kobaltová a/nebo půlnoční modř.

Dlouhotrvající intenzita barev

„Báze pod oční stíny“ od alverde NATURKOSMETIK

Koupit v dm online shopu

Vysoce krycí složení s třpytivými efekty

„Oční stíny mono č. 184/007“ od s-he colour&style

Koupit v dm online shopu

Vysoce krycí složení s třpytivými efekty

„Oční stíny mono 184/008“ od s-he colour&style

Koupit v dm online shopu