Active Beauty
Slavnostní make-up: Tyhle 3 looky fungují vždy

Slavnostní make-up: Tyhle 3 looky fungují vždy

Obzvláště po letošním bouřlivém roce vyžadují svátky extra velkou porci lesku. S tímto půvabným problémem to nebude žádný problém.

Každý rok se o Vánocích nezaměřujeme pouze na slavnostní oblečení, ale soustředíme pozornost také na honosné líčení. Stejně tomu bude i v letošním roce, protože to, že svátky strávíme v kruhu úzké rodiny, neznamená, že si nemůžeme užít velkolepý make-up.

Slavnostní make-up: Letos vsázíme na tyto 3 trendy

  1. Tmavé líčení očí

Tmavé líčení očí představuje takové malé černé šaty, protože se hodí jednoduše vždycky. Především samozřejmě klasické smokey eyes. A velice univerzální a okouzlující jsou také jemné oční línky s výrazným zakončením. Letos patří k trendům také rozmazané líčení, tedy smudged eyes.

Ať už si vyberete jakoukoliv z těchto variant, získáte během svátků neodolatelný look. Nezapomeňte použít podkladovou bázi, aby i během dlouhých večerů zůstalo všechno líčení na svém místě.

  1. Červené rty

Vánoce bez červených rtů? Neexistuje! Červená rtěnka patří k Vánocům stejně jako pečení cukroví k adventu. A to ve své matné i lesklé verzi. Kromě toho jsou červené rty skvělým řešením, když pospícháte, a přesto chcete dorazit elegantně nalíčené.

Kdo má chuť na malou změnu, může klasickou červenou letos trochu ozvláštnit. Protože červené rty s nádechem růžové patří k absolutním evergreenům.

  1. Rozjasňovač

Chcete v záření konkurovat vánočnímu stromečku? Pak nezapomeňte na působivý třpytivý rozjasňovač. Jen při jeho výběru se budete muset trochu rozhodovat.

Jemný třpyt, nebo hodně lesku? Zlatavý, nebo raději narůžovělý? K letošním trendům rozhodně patří líčení v růžových tónech. A zatímco smudged eyes vyžadují trochu cviku, aby vypadaly slavnostně a elegantně, s růžovo-zlatým líčením můžete sotva co pokazit. I při bohatém použití rozjasňovače vypadá líčení stále harmonicky a jemně.

I z hlediska konzistence si pro sebe každý najde to pravé: Tekutý rozjasňovat se dokonale spojí s pletí a vykouzlí přirozený efekt. Ten práškový se díky vysoké pigmentaci zase postará o dodatečný wow efekt.

Tip: Toužíte po velkém rozjasnění? Dobrý základ představuje polovinu úspěchu, protože pouze dostatečně ošetřená a hydratovaná pleť může skutečně zářit.