Active Beauty
Peach Fuzz: Vytvořte si trendy look v barvě roku 2024

Barva roku 2024

Peach Fuzz: Vytvořte si trendy look v barvě roku 2024

Herečka Emma Stone je známá pro své decentní a elegantní stylingy.

Na letošním předávání Oscarů zůstala věrná svému minimalistickému stylu a při líčení vsadila na trendy barvu roku 2024: Peach Fuzz. Ukážeme vám, jak jednoduše vytvořit trendy look podle celebrit tak, aby byl vhodný i pro každodenní nošení.

V čem spočívá trend Peach Fuzz?

Peach Fuzz 13-1023 je sametově jemný broskvový tón a zároveň barva roku 2024, kterou vyhlásila společnost Pantone Color Institute. Představuje klid, jistotu a bezpečí – to jsou hodnoty, které lidé po několika posledních letech, které byly náročné a během kterých se toho tolik událo, jistě ocení.

Jak vypadá typické líčení v barvě Peach Fuzz? Je to docela jednoduché: Jedná se o velmi přirozený vzhled – stačí jen nanést trochu make-upu, rozjasňovače a řasenky a poté doplnit líčení o trendy broskvový odstín, který můžete nanést na tváře, oči a/nebo rty. Kouzlo spočívá v tom, že tento jemný odstín můžete aplikovat štědře, nebo jen pro zdůraznění – v závislosti na požadované intenzitě. V kombinaci s dalšími pastelovými barvami (žhavý tip: růžová) a několika pihami vytvoříte lehký letní look během chvilky.

Peach Fuzz – oči, tváře, rty i nehty

Pro vytvoření krásného broskvového efektu při líčení lze využít mnoho různých možností a produktů:

  • Oční stíny a linky: Nejprve na oční víčko aplikujte podkladovou bázi pod oční stíny, poté prsty naneste oční stíny a rozetřete. Následně přichází na řadu tužka na oči, kterou naneste podle vašich preferencí tam, kde ji chcete mít. Pro dokonalý party look můžete sáhnout po třpytkách na oči a dosáhnout tak ještě výraznějšího efektu.
  • Tvářenka: Jeden produkt, tolik možností. Pro Peach Fuzz líčení vám postačí v podstatě jen jeden produkt – tvářenka v broskvových tónech. Pomocí prstů ji naneste na tváře a rozetřete až ke spánkům. Na závěr aplikujte malé množství fixačního spreje – to zajistí, že váš look vydrží co nejdéle.
  • Rtěnka, lesk a konturovací tužka: Rty můžete nalíčit buď jako doplňek k očnímu make-upu, nebo z nich udělat samostatný výrazný prvek. Rty nejprve orámujte konturovací tužkou, poté naneste rtěnku a nakonec je přetřete leskem.
  • Laky a samolepky na nehty: Léto je ideální příležitostí vyjádřit svou kreativitu rozmanitými barvami. Pokud máte doma dokonce několik různých odstínů oranžové, natřete každý prst jinou barvou. Skvělou volbou jsou také samolepky na nehty.

Známé osobnosti, které se nechali unést broskvovou barvou

I řada slavných osobností propadla kouzlu Peach Fuzz a svůj look inspirovaný broskvovou barvou vynesla na červeném koberci:

Držitelka Oscara Emma Stone

Modelka Toni Garrn

Americká herečka Hailee Steinfeld

Podnikatelka Kim Kardashian

Představitelka Barbie Margot Robbie

Vyzkoušejte trendy Peach Fuzz líčení s těmito produkty

Bezchybné líčení pro každou příležitost

„paletka očních stínů Rocky Rose” od trend !t up

Koupit nyní na dm online shopu

Pro jemný třpyt

„tvářenka Multi-Color Coral Glow 10“ od alverde NATURKOSMETIK

Koupit nyní na dm online shopu

Broskvový polibek

„lesk na rty Peach“ od alverde NATURKOSMETIK

Koupit nyní na dm online shopu

Nailed it

„lak na nehty Color & Care 80 Peach Coral” od alverde NATURKOSMETIK

Koupit nyní na dm online shopu