Active Beauty
Suché vlasy: Tyhle 3 tipy od profesionálů vám zaručeně pomůžou

Vlasy v zimě

Suché vlasy: Tyhle 3 tipy od profesionálů vám zaručeně pomůžou

Mokré a chladné počasí venku, horký a suchý vzduch uvnitř, k tomu čepice, šály a vlněné kabáty. Zimní období zkrátka doslova nahrává suchým vlasům.
Neustálé změny teplot během zimy mohou způsobit, že vlasy začnou být suché a lámavé. O zbytek už se postará časté mytí, fénování a horký vzduch z topení. Díky nedostatku hydratace a drsné struktuře se vlasy při sebemenším kontaktu s vlnou staticky nabíjejí a začnou vstávat do všech stran. Jak proti tomu bojovat? Následující tipy od expertů vám pomohou.


Co pomáhá proti suchým vlasům?

Proti suchým vlasům pomáhají hloubkově působící procedury, které vlasy dostatečně hydratují a vyhladí jejich strukturu. Pravidelně používejte hydratační balzámy a kúry pro suché konečky vlasů.


Co přispívá k vysoušení vlasů?

Svou roli hraje zejména střih. Jestliže konečky dopadají přímo na límec kabátu nebo šálu, dochází ke tření, které vlasům škodí a může je zauzlovat. Takže pokud vás v zimě trápí suché a poletující kadeře, zvolte raději o něco kratší nebo delší střih. Na konečky aplikujte séra proti krepatění, vyživující oleje a stylingové krémy, které je ochrání.

 

Jaké přípravky na suché vlasy pomohou?

Existují speciální krémy a přípravky na ochranu před teplem, které pomohou udržet vaši hřívu ve skvělé kondici. V jejich složení hledejte například kamélie. Tato rostlina totiž odpuzuje vlhkost i v přírodě a v šamponech a pečujících přípravcích může zajistit, že do vlasů pronikne méně vody. Díky tomu se vyhnete poletujícím a krepatým vlasům.


Péče o vlasy přímo z dm

Pečuje s arganovým olejem

"olej na vlasy Oil Repair" od Balea ProfessionalKoupit

na dm online shopu.

Rozčesává bez tahání

"kartáč na vlasy pádlo" od ebelinKoupit

na dm online shopu

Vyhlazuje strukturu vlasů

"balzám na vlasy bio kokosové mléko" od alverdeKoupit

na dm online shopu

Hydratuje suché vlasy

"sprej na vlasy Moist Care" od BaleaKoupit

na dm online shopu

Regeneruje poškozené vlasy

"regenerační šampon na vlasy bio avokádo & bio bambucké máslo" od alverdeKoupit

na dm online shopu