Active Beauty
Beauty blender: To vše dokáže

Dokonalé vajíčko

Beauty blender: To vše dokáže

Zakrývání, konturování a mnoho dalšího: Beautyblender je všestranný talent. Existuje nejméně 7 dobrých důvodů, proč používat make-up vajíčko.
Zázračná houbička ve tvaru vajíčka od vynálezkyně a hollywoodské vizážistky Rea Ann Silvy zvládne nanášet podkladovou bázi, tvářenku, korektor a mnoho dalšího. Svou dobrou pověst si tak více než zaslouží. Beauty blendery například od dm jsou díky své univerzálnosti oblíbené nejen u profesionálních vizážistů.

Zaoblená houbička s praktickou špičkou má také již dlouho své stálé místo v našich srdcích. A není se čemu divit: Pomáhá při nanášení, zajišťuje menší spotřebu produktu a díky němu máme v rukávu i další triky. Které? Zjistěte to zde.

7 dobrých důvodů pro Beauty blender

1. Používáme méně podkladové báze a dalších produktů

Beauty blender nám pomáhá používat naše produkty po delší dobu. Děje se tak proto, že blender před použitím navlhčíme. Jednoduše houbičku podržte pod tekoucí vodou, dokud se nenasytí, pak ji dobře vyždímejte a otřete čistým ručníkem. Tím se buňky kosmetického blendru uzavřou a produkt, který chceme nanést, přilne pouze k povrchu a nedostane se dovnitř jako u běžných odličovacích houbiček.

2. Make-up vajíčko: Dokonalý tvar pro všechna přání

Beauty blender je malý zázrak flexibility. Široká strana bez okrajů je ideální pro bezchybné nanášení podkladového make-upu nebo BB krému. Naopak špička je ideálním partnerem pro pokrytí menších ploch. S trochou šikovnosti lze Beauty blender použít i k vytvoření Smokey Eyes. Kromě toho jsou nyní v dm k dispozici také menší Beauty blendery, které byly speciálně vyvinuty pro nanášení krycího make-upu.


3. Méně lesku než při nanášení prsty

Mnoho z nás rádo nanáší podkladovou bázi prsty. Díky přirozené mastnotě kůže se však obličej leskne více, než bychom si přáli. Na druhou stranu s Beauty blenderem od dm je výsledek bezchybný a matnější.

4. Beauty blender: Dobré čištění jako skvělý vedlejší účinek

Beauty blender nejenže pomáhá dosáhnout rovnoměrných výsledků při líčení, ale také odstraňuje nečistoty a odumřelé kožní buňky. Tím se snižuje pravděpodobnost vzniku nečistot nebo zánětů. Důležité: K čištění obličeje použijte čistý kosmetický blender. Naneste trochu čisticího mléka a krouživými pohyby obličej vyčistěte. Po každém čištění obličeje Beauty blender důkladně umyjte, nejlépe mýdlem nebo jemným šamponem. Tip: Každé tři měsíce by se měl používat nový Beauty blender.


5. Konečně samoopalování beze šmouh

Rovnoměrné nanesení přípravku platí nejen pro obličej, ale také pro aplikaci samoopalovacích krémů. I zde se Beauty blender může hodit. Zejména v oblastech, jako jsou prsty na rukou nebo nohou, je houbička ve tvaru vajíčka opravdu dobrým pomocníkem, neboť se šikovně dostane do mezer.


6. Fixace pudru pomocí make-upového vajíčka

Zázračné vajíčko je také skvělým způsobem, jak zajistit, aby váš make-up vydržel. A takto to funguje: Navlhčete blender a jemně jím rozetřete pudr po obličeji. Nízké uvolňování vlhkosti fixuje make-up look.

7. Beauty blender toho umí ještě více

Beauty blender jsme si zamilovali, a to nejen proto, že je skutečným pomocníkem v mnoha ohledech. Můžeme s ním snadno a rychle nanášet olej na nehty, vytvářet umělecké ombré nehty (nanášet barevný lak pomocí Beauty blenderu), rychle a účinně odličovat oči a v případě nouze s ním dokonce vyčistit displej mobilního telefonu. Je to srdcovka.