Active Beauty
Slavnostní účesy, které zvládnete sama vytvořit

Slavnostní účesy, které zvládnete sama vytvořit

Trendové slavnostní účesy s opulentními doplňky, které zvládnete vytvořit sama? Našli jsme je! Pro nadcházející období adventu a Vánoc jsou jako stvořené.

Elegantní copánky

Copy jakožto slavnostní účes budou dominovat této sezóně. Nosit se budou především klasické verze s pěšinkou uprostřed. Pro vytvoření takového účesu vlasy nejprve pročesejte a aplikujte na ně sprej proti elektrizování. Usnadní vám to jejich zaplétání. Na temeni vytvořte uprostřed pěšinku a vlasy z levé i pravé strany od sebe oddělte. Nyní můžete z pramenů na každé straně hlavy zaplést klasický copánek. Začít můžete již nahoře nad uchem, ale skvěle působí i verze, kdy copánek začnete zaplétat až pod uchem. Nakonec oba copy zafixujte gumičkou.

Vánoční styling: Výrazná, bohatě zdobená čelenka dodá na první pohled jednoduchému a prostému účesu během vteřiny slavnostní a elegantní ráz.

Umělecký drdůlek

Tento účes působí jako hotové umělecké dílo. Přitom je tak snadné ho vytvořit. Nejprve do vlasů vmasírujte suchý šampon, aby i hladké vlasy trochu zdrsněly a získaly objem. Z pár pramenů vlasů na zadní straně hlavy si zapleťte klasický cop. Ten následně stočte do drdůlku a vlásenkou zafixujte k hlavě. Zbylé délky vlasů nechte volně splývat.

Vánoční styling: U tohoto účesu najdou své uplatnění nepřehlédnutelné spony a vlásenky, které účes ozdobí, a ještě ho udrží v požadované formě. S rozzářeným vánočním stromečkem si budou rozumět štrasy, perly i metalické aplikace.

Wet Look

Chystáte se na vánoční večírek a zase řešíte klasickou otázku co s vlasy, abyste nezapadla mezi ostatními kolegyněmi? Vsaďte protentokrát na světový look. Naneste do vlasů trochu gelu a vlasy po stranách sčesejte u hlavy směrem dozadu. Pokud se pyšníte velmi dlouhými vlasy, naneste gel pouze do partií u hlavy. Zbylé prameny nechce volně rozpuštěné. Kdo chce, může oddělit jeden postranní pramen, dvakrát ho zatočit směrem dovnitř a zafixovat za uchem ozdobnou sponkou.

Vánoční styling: Ještě slavnostnější ráz vnesou do tohoto účesu ozdoby v podobě sponek nebo piercingů, například s perlami. Díky jednoduchému účesu vystoupí šperky ještě více do popředí.