Active Beauty
3 důvody, proč vsadit na tekutý rozjasňovač

3 důvody, proč vsadit na tekutý rozjasňovač

Jemný třpyt, bdělý pohled a zářivé akcenty: Tekutý rozjasňovač je naší novou tajnou beauty zbraní. Rádi vám prozradíme, proč ho od teď mít stále u sebe.

Zatočte se šedivou všedností a rozjasněte svou tvář. Tekutý rozjasňovač rozzáří kromě vaší tváře také náladu. Aplikace pomocí kapátka je nejen super praktická, ale také nám občas projasní den ve chvíli, kdy to naléhavě potřebujeme.

Tekutý rozjasňovač sice nepatří k novinkám, ale nová je aplikace pomocí pipety, která umožňuje precizní nanášení. Pomůže vám zvýraznit kontury na určitých partiích nebo se postará o přirozeně rozzářenou pleť při no make-up looku. Vyzkoušejte ho a uvidíte, že se už se ho nebudete chtít nikdy vzdát.

3 důvody, proč milujeme tekutý rozjasňovač

  1. Jednoduché použití, přirozený výsledek

Ve srovnání s pudrovým nebo tuhým rozjasňovačem se ten tekutý díky praktické pipetě velice dobře nanáší a také se postará o přirozený výsledek. Tekutou texturu totiž můžete na tváři jednoduše rozetřít pomocí prstů, aniž by zůstala usazená jen na jednom místě. Dalším plusem je, že tyto rozjasňovače mívají jen jemné tónování, takže při výběru odstínu nemůžete sáhnout vedle.

  1. Konturuje tam, kde chceme

Nanesené na správná místa fungují rozjasňující kapky jako nekomplikovaná pomůcka pro konturování. Sami můžete rozhodnout, kam chcete díky rozjasňovači přitáhnout pozornost a zvýraznit kontury. Je jen na vás, zda to bude na nadočnicovém oblouku, pod obočím, na lícních kostech nebo v dekoltu. A dokonce i rtům lichotí! Decentní lesk v oblasti mezi rtem a nosem dodá rtům opticky objem.

Tip: Po nalíčení jednoduše vklepejte pomocí prstů jednu až dvě kapky rozjasňovače na požadovaná místa.

  1. Záře místo stínů a vrásek

Kromě rozjasnění dokáží třpytivé kapky také odstranit z tváře unavené stíny. Díky světlo odrážejícím částečkám pleť zjemní a opticky vyhladí všechny nerovnosti. Kromě toho bývá ve složení rozjasňovače obsažená kyselina hyaluronová a antioxidanty, které o pleť pečují a vyhlazují ji.