Active Beauty
Tohle teď nosíme na večírku

Face Gems

Tohle teď nosíme na večírku

Od přehlídkového mola po mega trend – Face Gems jsou nyní všude. Milujeme tento extravagantní párty doplněk, který nám rozzáří oči. Proto jej nosíme i v každodenním životě.

Třpyťte se v noci s Face Gems

Ať už jde o třpytivé kamínky, perly nebo hvězdičky – 3D šperky na obličej doplní každý make-up. V klubu se Face Gems blýskají jako disco koule, ale díky našim tipům je extravagantní vzhled vhodný i pro každodenní nošení.

Jak nosit kamínky na obličeji

Základem

Aby třpytky vydržely po celý den, je třeba pamatovat na několik věcí, pokud jde o podkladovou bázi. Bohatá séra a krémy na obličej často obsahují oleje a pro Face Gems jsou nevhodné. Výrobky bez oleje zajišťují, že kameny vydrží co nejdéle. Pokud se šperky na obličej nosí přes oční stíny, je ideálním podkladem tekutý oční stín.

Nanesení

Pomocí vatového tamponu naneste trochu lepidla určeného na řasy na tu část obličeje, kam bude později připevněný kamínek. Prsty nebo pinzetou přitiskněte šperk na místo. Mimochodem, šperky na obličej lze použít opakovaně. Po nošení je jednoduše důkladně očistěte odličovačem a uložte je do malé krabičky.

Jak nosit Face Gems

Decentní a vhodné pro každodenní použití

  • Umístěte jeden třpytivý kamínek do vnitřního nebo vnějšího koutku každého oka.
  • Umístěte jeden třpytivý kamínek do středu každé spodní linie řas.

Šest wow looků pro párty tygry

  • Vytvořte linku podél horní a dolní linie řas šesti nebo více kamínky.
  • Nejprve nakreslete očními linkami cat eye a zvýrazněte ho několika malými třpytivými kamínky nebo oční linky zcela nahraďte šperky různých velikostí.
  • Nad obočí naneste asi pět kamínků.
  • Naneste několik kamínků pod obočí a na spodní víčko. Nejlépe vypadají, když jsou umístěné co nejsymetričtěji.
  • Zvýrazněte záhyb oka matným očním stínem v libovolné barvě a dobře rozetřete. Poté naneste několik kamínků přímo nad záhyb.