Active Beauty
Tipy pro podzimní líčení

Líčení

Tipy pro podzimní líčení

Sbohem, letní no-make-up looku. Nyní se nosí zase třpyky, glamour a krásné barvy – to jsou hity v líčení pro letošní podzim.
Jaké hity panují na podzim v líčení?

Odpovídající vzhled Y2K, třpytky, kamínky atd. jsou na podzim 2022 v módě. Díky těmto trikům budete líčení milovat.

Nalepovací kamínky na obličej
Třpytivé nalepovací kamínky na obličej se už nenosí jen při zvláštních příležitostech. K naší radosti jsou nyní třpytky na obličej vhodné pro každodenní použití. Pro jemnější vzhled se třpytivé kamínky lepí k vnějším a vnitřním koutkům očí. Když nahradíte oční linku drahokamy na obličej, vzhled pak získá více kouzla. Pro kouzelnější party vzhled kombinujte kamínky různých velikostí a barev. Tip: Kamínky většinou lepí samy, pokud ne, lze je zafixovat lepidlem na řasy.
Všechno do stříbrné

Nudes and Naturals mají nyní pauzu. Na oční linky a oční stíny se nyní doporučuje používat metalickou stříbrnou, která rozzáří každou barvu očí. Stříbrné oční linky působí jako jemné kočičí oči nebo jako zvýraznění ve vnitřním koutku oka. Aplikujte oční stín na celé víčko a získáte chladný výraz. Aby vzhled líčení vydržel, aplikujte jako podklad vždy primer pod oční stíny. Tužka na oči se nebude nerozmazávat a zůstane hezky čistá. Oční make-up lze kombinovat i s perličkami na obličej.

Takhle funguje wow manikúra se třpytivým lakem na nehty

Nejprve naneste podkladový lak, aby manikúra vydržela co nejdéle. Poté podle sytosti natřete jednu nebo dvě vrstvy barevného laku a nechte zaschnout. Na závěr přetřete třpytivým lakem na nehty. Tip: Pokud chcete více třpytek, můžete třpytivý lak nanést na houbičku na make-up a jemně jej vklepat do nehtů. Aby manikúra dlouho vydržela a nehty vypadaly krásně lesklé, použijte ještě krycí lak.