Active Beauty
Upravte si obočí dle trendu undone brows

Upravte si obočí dle trendu undone brows

Obočí vytrhané do tenké linky? To už dávno nefrčí. Nyní dostávají prostor divoce rostoucí chloupky a trend jménem undone brows.

Dává vám vaše obočí zabrat a jen těžko se dá zkrotit? Skvěle, neboť obočí upravené bez vytrhání je právě v kurzu. Název mluví za vše: Podle hustoty chloupků se obočí upravuje jen trochu nebo vůbec a jen se mírně zformuje, aby vypadalo nedokonale a zároveň přirozeně krásně. Čím nezkrotnější, tím lepší, protože vytrhávání obočí patří k minulosti.

A buďme upřímní: Pokud existuje beauty trend, který se k roku 2020 dokonale hodí, pak by to bylo právě undone brows. Vzhledem ke své přirozenosti a nekomplikovanému stylingu se totiž dá jednoduše integrovat i do nepředvídatelného průběhu denních, měsíčních i ročních procesů.

Bez ohledu na to, zda máte od přírody spíše úzké nebo bujné obočí: S těmito tipy vytvoří dokonalé undone brows každý.

 

3 tipy pro undone brows: Už nikdy obočí nevytrhávejte

  1. Nechte obočí růst

Základním požadavkem pro undone brows je samozřejmě nechat obočí nejprve vyrůst. Uvidíme, jak bohaté nebo tenké obočí ve skutečnosti máme, a již během růstu se dá přirozeně tvarovat. Velmi neposlušné obočí vám pomůže zkrotit gel na obočí. A ano, obočí srostlého u kořene nosu se samozřejmě zbavit můžete.

  1. Tenkému obočí dodejte objem

Máte velice světlé nebo jemné obočí? Pak vám pomůže tužka na obočí, v ideálním případě odolná proti rozmazání. S trochou cviku a klidnou rukou si s ní vykouzlíte pár chloupků navíc, ale výsledek přesto bude vypadat přirozeně.

Tip: Čím ostřejší bude hrot tužky, tím reálněji chloupky vypadají. Kdo přece jen upřednostňuje přirozené chloupky, může jim pomoci růstovým sérem.

  1. Bujné obočí zkroťte

Vaše obočí slaví každé ráno vlastní párty? Pak se vaším nejlepším přítelem stane štěteček z řasenky, který když vyčistíte, jednoduše s ním obočí pročešete a upravíte. Podle toho, nakolik chcete dosáhnout undone looku, můžete některé chloupky nechat trčet. Nakonec lze upravené obočí zafixovat pomocí gelu na vlasy nebo obočí.

Tip: Pokud své obočí přece jen mírně protrháte, pomůže vám gel v tmavším odstínu zakrýt mezery.