Active Beauty
Trendy ze světa účesů pro rok 2020

Trendy ze světa účesů pro rok 2020

Bob

Tenhle lehce stupňovaný bob s delšími postranními prameny vpředu v zářivých měděných tónech se hodí pro všechny, kdo chtějí do svého účesu dostat vlny a zároveň pohyb.

 

 

 

 

 

 

 

Kudrnatý look

Tento účes sluší ženám s přirozeně vlnitými vlasy. Lehce vybíhající konečky dostanou díky speciální technice zastřižení ještě více lehkosti. Prosvětlení pramenů rámujících obličej tvář projasní.

 

 

 

 

 

Šmrncovní pixie

Pixie střih s texturou a střapatými vnějšími liniemi sluší každé rebelce, která se nebojí být vidět. Světlejší nuance, které narušují základní hnědou barvu, dodávají účesu ještě větší dimenzi.

 

 

 

 

 

Lehce stupňovaný bob

Postupně sestřihaný bob působí díky jemným liniím velmi přirozeně. Tomu přispívají také jemné blond nuance. Díky délce pramenů v zadní části lze vlasy nosit také vyčesané na temeni.

 

 

 

 

Dlouhé vlasy s ofinou

Tento účes s postupně sestřihanými délkami vlasů zaujme především díky nápadité ofině, která krásně zjemní výraz tváře. Umožní vám styling od ležérního rozcuchu, jako byste právě vylezla z postele, až k elegantně uhlazené textuře. Díky probarvení hrají vlasy opět několika nuancemi blonďaté.

 

 

 

 

Drzý pixie

Tak tohle chce opravdu odvahu a kapku drzosti! Pomocí postupného prodlužování vlasů směrem od hlavy vznikne úžasný objem a zároveň velmi ženský sestřih. Celý look který při navlnění vlasů působí až extravagantně, podtrhuje červená barva.