Active Beauty
Lifting řas: Poznejte tajemství dokonalého pohledu

Lifting řas: Poznejte tajemství dokonalého pohledu

Natočené, husté řasy bez použití kleštiček a řasenky? I to už je dnes díky liftingu řas možné.

Netrvá ani hodinku a slibuje malý zázrak: Lifting řas vám vyčaruje dechberoucí pohled, který vydrží skutečně dlouho. A to všechno bez prodlužovacích technik nebo umělých řas, pracuje pouze s vašimi vlastními. V čem tento trik spočívá? Řasy se ošetří třemi různými chemickými přípravky, které je dostanou do úžasné formy. Tento proces, který by se dal srovnat s trvalou u vlasů, podpoří i klasické natočení řas.

Tuto zkrášlující techniku vykonávají proškolení odborníci v kosmetických studiích.

Pokud stále nechcete uvěřit tomu, že perfektně natočené řasy si můžete užít i bez řasenky, umělých řas nebo kleštiček, pokračujte ve čtení dále. Shrnuli jsme pro vás všechny otázky a odpovědi, které vás ohledně liftingu řas mohou napadnout.

 

Lifting řas: 5 důležitých otázek a odpovědí

  1. Co přesně se při liftingu řas děje?

Lifting opticky prodlouží a zhustí právě dorůstající nebo krátké řasy. Ty se přilepí na silikonovou podložku a následně se na ně aplikují různé substance, které je pozvednou.

  1. Čím se řasy ošetřují, aby vydržely krásně natočené co možná nejdéle?

Na řasy se aplikují různé emulze (v závislosti na konkrétním studiu). V prvním kroku se vytvarují směrem nahoru. Druhý přípravek již natočené řasy upevní a postará se o to, aby lépe držely tvar. V posledním kroku se ošetří emulzí s keratinem.

  1. Jaký je rozdíl mezi liftingem a prodlužováním nebo trvalou řas?

Při liftingu se využívají silikonové podložky, které řasy pomáhají nejen natočit, ale také je vyzdvihnout směrem nahoru. Zvedají se již od kořínků, díky čemuž vypadají opticky delší. Při trvalé se používají natáčky, které je natočí a vytvoří žádanou křivku. Natáčí se směrem k víčku, takže po trvalé jsou sice krásně natočené, ale opticky ztrácejí na délce.

Při prodlužování se v porovnání s předchozími dvěma metodami využívají umělé řasy. Jednotlivá syntetická vlákna se ručně lepí na přirozené řasy. Při této technice se dá vybírat z různých variant.

  1. Jak dlouho výsledek po liftingu řas vydrží?

Z dokonale natočených a přirozeně krásných řas se po liftingu budete moct těšit čtyři až šest týdnů.

  1. Je lifting řas vhodný pro všechny?

Tato metoda se nedoporučuje v případě, že máte citlivé oči nebo trpíte alergiemi či intolerancemi. Kromě toho se toto ošetření doporučuje pouze pro přirozené řasy. Pokud je však máte oslabené, například po chemoterapii, raději se této zkrášlující technice vyhněte.