Active Beauty
Bílé linky oči opticky zvětší

Bílé linky oči opticky zvětší

Černé oční linky pomalu, ale jistě střídají ty bílé. Trendový look okamžitě vykouzlí bdělý a svěží pohled.

Pomůže vám po dlouhé noci pouze pět šálků espressa nebo ledová sprcha? Bdělý pohled získáte mnohem snáze! Bílé oční linky se totiž během sekundy postarají o to, že žádné známky únavy nebudou ve vaší tváři patrné.

I bílá linka má jednu výhodu: Nalíčit ji můžete v extravagantní formě, ale naprosto se hodí i pro každodenní použití s no make-up lookem.

 

Co bílá linka dokáže?

  1. Probudí unavené oči

Bílá oční linka na vnitřní hraně spodního víčka představuje tajný tip, jak v co nejkratším čase vykouzlit bdělý a svěží pohled, v němž nebude známky po unavených očích.

  1. Opticky zvětší oči

S bílou oční linkou podél horních i spodních řas vypadají oči okamžitě větší, protože bílá kajalová linka se opticky spojí s bělmem očí.

Použijte kajalovou tužku nebo linky

V závislosti na požadovaném efektu a zručnosti si můžete vybrat mezi kajalovou tužkou a bílými tekutými linkami.

Kajalovou tužkou se vám podaří vykreslit obzvláště jemné linie, ideálně se hodí také na vnitřní hranu spodního víčka. Existují také speciální kajalové tužky na oči, které mají obzvláště měkkou konzistenci a složení šetrné k očím.

Oční linky zpravidla sestávají z štětečku namočeného v barvě. Proto se ideálně hodí pro precizní vykreslení linií.

Pro každodenní look zvýrazněte bílou kajalovou tužkou spodní i horní oční víčko, těsně podél čas. Bílou také jemně rozmažte směrem do vnitřního koutku. Řasenka je v tomto případě absolutní nutností. Na večer můžete klidně nakreslit o něco silnější linku nebo celý look zintenzivnit pomocí třpytivých stínů a červené rtěnky.

Tento trend se hodí ke všem barvám očí: Bílé linky sluší zejména světlým očím. Nicméně i těm tmavým dodají zajímavý kontrast a nechají je vyniknout.

Další plusový bod: Při líčení bílých linek nepředstavují chybky až takový problém, jelikož bílá barva se dá docela snadno rozmazat a překrýt. Pokud se vám i přesto podaří líčení pokazit ve větší míře, jednoduše namočte vatový tampon do micelární vody a vše nechtěné setřete.