Active Beauty
Vánoční nehty: Vytvořte si pohádkové nehty

Sváteční nehty

Vánoční nehty: Vytvořte si pohádkové nehty

Jiskřivě třpytivé částečky a okouzlující lesklé barvy laku: Vánoční nehty navodí slavnostní náladu. S těmito tipy dosáhnete toho, že budou vypadat upraveně i kouzelně.
Jiskřivě třpytivé částečky a okouzlující lesklé barvy laku: Vánoční nehty navodí slavnostní náladu. S těmito tipy dosáhnete toho, že budou vypadat upraveně i kouzelně.
Design nehtů se neustále mění: Někdy jsou v módě Indie nehty, jindy nálepky na nehty nebo třeba umělecké nehty. Jeden trend je však aktuální každý rok, alespoň na jeden měsíc: Vánoční nehty. Takové nehty nám dokáží navodit sváteční náladu a stávají se ozdobou každé vánoční fotografie. Pro všechny třpytivé laky platí následující: Pouze s dobrým podkladem a ochranou vydrží lak na nehty i po skončení svátečního období.
 

Nejkrásnější vánoční nehty: 7 tipů pro přípravu

 

1. Příprava je základ

Zejména u laků tmavých odstínů je použití transparentního podkladového laku velmi důležité. Ten pečuje o nehty a zajišťuje delší výdrž barevné vrstvy. Navíc: Vánoční look lze díky průhledné podkladové vrstvě také snáze odstranit. Než se však pustíte do lakování vánočních nehtů, měla by být do vašem beauty plánu zařazena manikúra, protože upravené nehty jsou alfou a omegou lakovaných nehtů.


2. Vánoční nehty v decentních barvách

Sváteční barvy, jako je komínově červená, tmavě zelená nebo zlatá, vypadají vždy elegantně – a to především o Vánocích. S vrstvou lesklého laku na závěr vypadají zejména kratší nehty ještě oslnivěji. 


3. Elegantní vánoční nehty s bling-bling

Jiskřivé a třpytivé nehty jsou pro mnohé ztělesněním vánočních nehtů. Zda je třpytivý lak stříbrný, zlatý nebo v jiném barevném odstínu, je vedlejší. Důležité je, aby se na nehtech odrážela světýlka vánočního stromku.

4. Vánoční nehty ve třech barvách

Nehty jako vánoční ozdoby. I takto barevné mohou být vánoční nehty. Potřebujete jen tři různé laky na nehty. Nejprve nalakujte všechny nehty tmavou barvou, nechte ji zaschnout, pak jednu část každého nehtu přelepte lepenkou, znovu nalakujte, nechte zaschnout, přelepte další část a nalakujte třetí barvou. Voilà: Barevné vánoční nehty.
 

5. Mix & Match: Vánoční nehty se špičkou nebo tečkami

Pokud chcete ozvláštnit jednobarevné nehty, můžete třpytivým lakem pokrýt i jen jeden nehet. Tímto způsobem upoutáte pozornost, ale není to tak opulentní. Pěkné jsou také zlaté nehty se stříbrnou špičkou na způsob francouzské manikúry.
Tip: S barevnými třpytivými tečkami na tmavě zelených nehtech můžete dělat konkurenci vánočnímu stromku. K popukání.
 

6. Vánoční nehty bez třepení

Pro dosažení krásných nehtů na mimořádně dlouhou dobu – zejména u barevných laků – je třeba nanést několik tenkých vrstev. Po nanesení štětečkem nechte lak zaschnout a zafixujte jej průhledným svrchním lakem na nehty. Nehty pak zůstanou bez roztřepení a škrábanců po celé dny.
 

7. Vánoční nehty: Lak musí dolů

U běžného laku na nehty není odlakování obvykle žádný problém. Třpytivý lak se naopak odstraňuje poměrně obtížně. Máme dva dobré triky, které vám to usnadní: Přiložte na nehet vatový tamponek namočený v odlakovači a nechte ho asi minutu působit. Pak lak pevným tahem setřete. Další možnost: Naneste na něj neutrální (netřpytivý) lak a po několika minutách oba laky společně odstraňte.