Active Beauty
Soutěž: Vyhrajte jeden z pěti pobytů v Horním Rakousku

Horní Rakousko – tak blízké, a tak plné síly

Soutěž: Vyhrajte jeden z pěti pobytů v Horním Rakousku

Vše, co Rakousko dělá Rakouskem, se hned za našimi hranicemi mísí do jedinečné esence. Najdeme zde spousty míst plných síly a energie. Tu Horní Rakousko mimo jiné čerpá z 111 kilometrů dlouhého toku řeky Dunaj. Jeho proud formuje tuto rozmanitou krajinu a láká k pohybu. Krásy regionu si nejlépe vychutnáte ze sedla kola při putování po Dunajské cyklostezce.

Ta protíná i hlavní město Horního Rakouska - Linec. Příroda, kultura a průmysl zde žijí pospolu a vytvářejí harmonické spojení. Pokud hledáte dynamické, neustále se měnící město plné života, Linec bude pro vás tím správným výletním cílem.

Solná komora láká návštěvníky, turisty i cyklisty na 76 jezer a vysoké hory, které tvoří fascinující panorama místní krajiny. Tento kulturní region je známý pro těžbu soli již 7 000 let a v „bílém zlatě“ leží síla země. Sůl pomáhá nejen v kuchyni. Je také lékem pro tělo i duši.
 
Ve městě Steyr, kde se potkává řeka Steyr s tokem Ennsu, se pak historické městské domy řadí v romantických uličkách a kolem půvabných náměstí. Město je také bránou do Národního parku Kalkalpen, který se nachází na Seznamu světového dědictví UNESCO. Návštěvníci milující přírodu tu pocítí sílu a energii rozsáhlých bukových lesů.

Naším posledním tipem je Bad Schallerbach. Před 100 lety zde byl objeven léčivý poklad – termální pramen. Kopcovitá rekreační oblast Vitalwelt s lázněmi EurothermenResort Bad Schallerbach pro vás bude tou nejlepší destinace, pokud toužíte po znovuzískání vitality a doplnění energie.

Horní Rakousko je ideální cíl pro krátkou dovolenou, odpočinek i výlet s celou rodinou. A to i díky dobré dostupnosti, rozmanitosti, krásné přírodě a klidným místům. Více informací naleznete na www.hornirakousko.cz/dovolena.

 

Co můžete vyhrát?

Jeden z pěti luxusních pobytů pro dvě osoby na tři noci ve čtyřhvězdičkovém hotelu se snídaní v Horním Rakousku.

 

Hotel v korunách stromů Kopfing v regionu Dunaj
Baumkronenweg

Koruny stromů rozsáhlého lesa Sauwald krásně voní. Procházka po 1 000 metrů dlouhé stezce v korunách stromů a přenocování v apartmánech ve výšce 15 metrů jsou jedinečným zážitkem. Uprostřed lesa si malí i velcí zařádí na hřištích, prožijí dobrodružství únikové hry v Escape Room, rozhlédnou se po kraji z výšky 40 metrů vysoké rozhledny a pochutnají si na regionálních dobrotách v restauraci Oachkatzl.
 
Hotel v historickém centru Lince
Star Inn Hotel Linz Promenadengalerien

Star Inn Hotel Promenadengalerien nabízí komfortní ubytování a moderní design v rekonstruované budově bývalé reálné školy v historickém centru Lince. Všude je odtud blízko, auto lze nechat v hotelové podzemní garáži a objevovat Linec pěšky příjemnou procházkou po pěší zóně nebo po hlavní třídě.  
Hotel na břehu jezera Attersee v Salzkammergut
Hotel Stadler

Hotel Stadler leží přímo na břehu tyrkysového jezera Attersee v Salzkammergut. Prostorné a komfortní pokoje nabízí výhledy na jezero a pohoří Höllengebirge. Restaurace servíruje skvělé pokrmy z lokálních surovin, specialitou jsou čerstvé ryby z jezera, které má kvalitu pitné vody. Pro hotelové hosty je k dispozici vlastní pláž se vstupem do jezera, v chladnějších dnech je k dispozici saunová a wellness oáza z dřeva borovice limba.   
 
Hotel v klidu poutního místa Christkindl u města Steyr  
Hotel-Restaurant Christkindlwirt

Hotel Christkindlwirt leží v srdci poutního místa Christkindl u města Steyr, v krásném okolí přírodní rezervace a pár minut od centra města, které je vstupní bránou do Národního parku Kalkalpen. Klid a síla místa, moderní pokoje vybavené zařízením z přirozeného dřeva, výhledy na hory nebo údolí řek... To vše dělají z tohoto hotelu cíl klidné, odpočinkové dovolené. Dokonalý je hotelový wellness komplex se saunami ve skále a sluneční terasou. Za kuchyní hotelové restaurace docházejí místní i přijíždějí hosté z daleka.
 
Lázeňský hotel v Bad Schallerbach
Parkhotel Bad Schallerbach

Parkhotel se nachází v centru lázeňského městečka a nabízí relaxaci v 1 300 m² velkém lázeňském a welness zázemí: venkovní termální bazén, sauny, fitness a CRYSTAL Beauty & Spa jsou k dispozici pro hotelové hosty. Restaurace připravuje vynikající jídla z místních regionálních surovin, čerstvé a chutné.
 


Zapojte se do soutěže!

Odpovězte správně na následujících pět otázek, vyplňte své kontaktní údaje a formulář odešlete. Potvrzení Vám zašleme na vyplňenou e-mailovou adresu. Podmínky soutěže naleznete ZDE.
Zadejte svou odpověď
Zadejte svou odpověď
Zadejte svou odpověď
Zadejte svou odpověď
Zadejte svou odpověď
Zadejte své jméno
Zadejte své příjmení
Zadejte svůj e-mail
Prosím, potvrďte souhlas s Ochranou osobních údajů.
Zúčastnit se soutěže