Active Beauty
Krásná pleť zevnitř díky ampulím a elixírům

Kolagen & biotin

Krásná pleť zevnitř díky ampulím a elixírům

Regály s kosmetikou vítají nový přírůstek - tentokrát z oblasti vědy. Vedle krémů a sér se zabydlují beauty drinky a doplňky stravy. Představíme vám látky, které se starají o krásnou pleť zevnitř. 

Říká se, že pravá krása se ukrývá uvnitř. Což ovšem neznamená, že nyní hned vyhodíte všechny své krémy a masky na obličej. Máme lepší řešení: Podpořte svěží a krásnou pleť zevnitř! Stále přitom platí, že antioxidanty, ať už v krémech, nebo potravinách, zůstávají nedílnou součástí boje proti stárnutí. 

Účinné látky, jako je hyaluron nebo kolagen, se nyní nacházejí nejen v sérech, ale také v beauty nápojích, a to z dobrého důvodu. Látky, které naše tělo samo produkuje, jsou mimo jiné zodpovědné za pevnou a pružnou pokožku. Protože však vlastní produkce těchto účinných látek klesá zhruba od dvaceti pěti let, měli bychom ji produkci podpořit pomocí živin ukrytých v kapslích a beauty nápojích.

Ampule s biotinem pomáhají posilovat vlasy a nehty a mohou pomoci k ochraně pokožky před záněty a vysušením. Tablety z ječmenné trávy se užívají pro své protizánětlivé vlastnosti. Mohou zlepšit vzhled pleti, minimalizovat akné a podpořit tvorbu nových buněk. Kapsle s betakarotenem (vitamín A) nebo antioxidačním vitamínem E zase pomáhají zachovat normální stav pokožky a posilují její ochrannou bariéru.

Pokud chcete získat krásnou pleť zevnitř, měli byste sáhnout po elixírech s křemíkem. Tento stopový prvek podporuje odstraňování škodlivých látek a pomáhá posilovat pleť, vlasy a nehty.  

Příprava na léto

Mivolis karotenové kapsle připravují pokožku na nápor slunečních paprsků. Vitamín A podporuje její normální funkci a posiluje kožní bariéru. Obsažený vitamín E zase funguje jako antioxidant a měď přispívá ke správné funkci pigmentace.

Koupit na dm online shopu

Pevná, rozzářená pleť

Mivolis Beauty Kollagen ampule obsahují vědecky testované kolagenové peptidy VERISOL®. Ty přispívají k pevné, zářivé pleti, zlepšují její pružnost a snižují hloubku vráskek. Kromě toho obsahují vitamíny E a C, niacin, kyselinu pantothenovou, biotina a zinek.

Koupit na dm online shopu