Říká se, že pravá krása se ukrývá uvnitř. Což ovšem neznamená, že nyní hned vyhodíte všechny své krémy a masky na obličej. Máme lepší řešení: Podpořte svěží a krásnou pleť zevnitř! Stále přitom platí, že antioxidanty, ať už v krémech nebo potravinách, zůstávají nedílnou součástí boje proti stárnutí. 

Účinné látky jako je hyaluron nebo kolagen se nyní nacházejí nejen v sérech, ale také v beauty nápojích - a to z dobrého důvodu! Látky, které naše tělo samo produkuje jsou mimo jiné zodpovědné za pevnou a pružnou pokožku. Protože však vlastní produkce těchto účinných látek klesá cca od dvaceti pěti let, měli bychom tuto produkci podpořit pomocí živin ukrytých v kapslích a beauty nápojích.

Ampule s biotinem pomáhají posilovat vlasy a nehty a mohou pomoci k ochraně pokožky před záněty a vysušením. Tablety z ječmenné trávy se užívají pro své protizánětlivé vlastnosti. Mohou zlepšit vzhled pleti, minimalizovat akné a podpořit tvorbu nových buněk.

Pokud chcete získat krásnou pleť zevnitř, měli byste sáhnout po elixírech s křemíkem. Tento stopový prvek podporuje odstraňování škodlivých látek a pomáhá posilovat pleť, vlasy a nehty.