Active Beauty
Metalické líčení: Trendy zimní líčení ve 4 krocích

Ledová královna

Metalické líčení: Trendy zimní líčení ve 4 krocích

Zima nás inspiruje k vytvoření ledového vzhledu. Přímo stvořené pro ledové princezny. Zde se dozvíte, jak si ve 4 snadných krocích vytvoříte kouzelný, ale přesto každodenní make-up:
Zima má pro milovnice líčení několik výzev: Podkladový krém zvýrazní suchou pleť a rty vypadají jako měsíční krajina. Ale nenecháme si tím zkazit chuť se nalíčit. Otázka spíše zní: Líčení jako ve filmu Tři oříšky pro Popelku, nebo ve stylu filmu Frozen? Vzorů pro zářivé ledové princezny je spousta. Bring it on: Stříbrná třpytivá tužka na oči a ledově třpytivý rozjasňovač pro dokonalý metalický make-up.

Let it Go! Čtyři tipy pro mrazivý metalický make-up

1. Ledově růžové rty

Tužka na rty není potřeba. Naneste chladnou světle růžovou rtěnku dovnitř rtů a jemným třením spodního a horního rtu ji rozetřete. Vzniknou tak jemné přirozené "blurred lips“, tedy „rozmazané rty". Pro ozvláštnění naneste ještě trochu průhledného lesku na rty, aby se rty krásně leskly.
 

2. Svítivě růžové tváře

Růžovou tvář, svěží po zimní procházce, snadno vytvoříte pomocí správné tvářenky. Na tváře naneste trochu tvářenky. Můžete se také štětcem dotknout špičky nosu. To dodá tváři mrazivý vzhled. Konturování není nutné, ale lze jej použít s perleťovým rozjasňovačem pro zvýraznění lícních kostí.

3. Třpytivé oči

Na celé víčko naneste oční stíny v jemném měděném odstínu. Pomocí konečků prstů nebo jemného štětce naneste část stínu i na spodní víčko. Pro dosažení 3D efektu zvýrazněte záhyb víčka tmavší hnědou barvou. Abyste se vyhnuli ostrým přechodům, rozetřete je jemným štětcem. Řasenku nanášejte pouze na horní řasy. Nakreslete tužkou stříbrnou linku na víčka a vaše oči budou jen zářit.

4. Peříčkové obočí

Speciální obočí pro speciální metalický make-up: K pohádkovému vzhledu se perfektně hodí Feather-Brow-Look. Obočí lehce obkreslete tužkou na obočí. Poté obočí pročešte směrem k linii vlasů gelem na obočí (barevným nebo průsvitným). Praktická věc na tomto vzhledu? Obočí nemusí být dokonale vytrhané, abyste dosáhli skvělého výsledku.
 

Metalický make-up v dm

Pro přirozený lesk

"Tvářenka Super Glow Baked Blush" od trend IT UP

Koupit v dm Online Shopu

Pro třpitivé rty

"Lesk na rty Nude" od s-he 

Koupit v dm Online Shopu

Pro perfektní obočí

"Gelová řasenka na obočí" od s-he

Koupit v dm Online Shopu

Pro nerozmazané oči

"Třpytivé tekuté oční linky" od s-he

Koupit v dm Online Shopu