Hybridní kosmetika: 4 tajemství všestranné krásy

 

1. Co je Hybrid Beauty?

"Hybridní" je v kosmetickém průmyslu nové buzzword. Hybrid Beauty označuje vysoce vyvinuté kosmetické produkty s vícenásobnými účinky. Například kombinace make-upu a řady dalších pečujících složek nabízí nejen lehký krycí make-up, ale také hydrataci a zároveň účinnou ochranu před sluncem. Sofistikované hybridní kosmetické produkty přinášejí ambiciózní kombinaci kosmetických a léčebných účinků. Tím se z kosmetické rutiny stává komplexní péče.
 

2. Jaké jsou výhody hybridní krásy?

Čas je cennou komoditou, a tak to při každodenní rutině musí jít rychle od ruky. Péči o pleť i její líčení musíme většinou stihnout mezi kávou a narychlo připravenou snídaní. S vhodným kosmetickým přípravkem ve stylu Hybrid Beauty to je možné.
 

3. Jak poznáte hybridní kosmetické výrobky?

Výraz "hybridní" je na obalu uveden jen zřídka. Pro příznivce líčení a krásy ale není problém klasické náznaky rozpoznat a produkty s vícenásobnými účinky najít. Často napomůže označení "5v1" nebo "3v1".
 

Zaměřeno na high-tech krásu

4.  Je hybridní krása trendem budoucnosti?

Vypadá to tak: Hybridní kosmetika představuje zajímavý vývoj v oblasti krásy, který má potenciál stát se světovým megatrendem. Aktuálně se hodně mluví o dopadech Blue Light (modrého světla) na pokožku.  Zatímco negativní účinky slunečního záření na pokožku jsou známy již dlouho, škodlivé účinky modrého světla začaly být podrobněji zkoumány teprve nedávno. Produkty proti modrému světlu a hybridní kosmetika jsou tak dva spojené trendy, které zažívají v kosmetickému průmyslu boom.

Modré světlo je termín používaný pro modrou složku světla na obrazovce, kterou vyzařují zařízení, jako jsou notebooky, mobilní telefony, tablety a podobně.

Další přesvědčivý argument se týče udržitelného životního stylu: Hybridní kosmetické produkty nejen chytře kombinují různé způsoby účinku a usnadňují tím každodenní život, ale díky snížení množství obalového odpadu také šetří životní prostředí.