Active Beauty
5 TikTok trendů, které nás udělají krásnějšími

Vyzkoušejte aktuální beauty trendy

5 TikTok trendů, které nás udělají krásnějšími

Dobře, některá TikTok videa, která se umístila mezi top 10 trendy z roku 2020, se nám zdají trochu podivná: stříkání malých dětí vodou, broušení zubů pilníkem na nehty, vkládání kostek ledu do vaginy... Je TikTok pouze pro generaci Z? V žádném případě! Mezi pestrou záplavou absurdních nebo zábavných videí se zde najdou opravdu geniální beauty triky nebo tipy na líčení, o kterých jsme nikdy předtím neslyšeli. No řekněte:

5 TikTok trendů pro naši krásu

Oční stíny mohou být rtěnkou: Žádný problém!

Hledáte konkrétní barvu rtěnky, která dokonale padne vašemu tónu pleti? Nebo chcete celý svůj make-up sladit tak, že oči a rty budou zářit ve stejném odstínu? Díky nejnovějšímu TikTok trendu je to super snadné. Místo klasické rtěnky použijeme oční stíny. Výběr barev je tak nevyčerpatelný. A samotnou aplikaci by zvládlo i dítě. Stačí jednoduše nanést požadovaný oční stín na rty, přetřít jej transparentním leskem na rty, hotovo!

#soapbrows: TikTok trend pro dokonalé obočí

Už jste někdy slyšeli o „mýdlovém obočí“? Ne? Tak tedy: Mýdlové obočí je takový styling, kdy je obočí vytvarováno pomocí mýdla. Je to velmi snadné. Místo speciálního gelu na obočí se jednoduše vezme malý spirálový kartáček, ten se navlhčí a několikrát otřete o mýdlo (nejlepší je použít přírodní mýdlo – to je dostupné v dm). Pak se obočí vyčeše do požadovaného tvaru a nechá uschnout. Et voilà: Tento styling obočí vydrží perfektní po celý den. 

Zářivěji už to nejde

Pokud získá video na TikTok více než 800 000 lajků, musí na něm být něco speciálního. Například taková beauty vychytávka jako ta od Lenkalul: Ta nejprve aplikuje velmi štědrou dávku červené rtěnky na tváře, čelo a bradu. Vše důkladně zapracuje. A poté to celé překryje jemnou vrstvou korektoru. Co to udělá? To vidíme na konci videa. A sice růžovoučkou záři, díky níž vypadá pleť stejně svěží jako po hodinové procházce lesem. Prostě wow!


TikTok vlasová vychytávka: Máte staré tričko?

Všichni sníme o měkoučkých vlasech, které jsou zářivé, zdravé a silné. A to je přesně ten důvod, proč nyní hledáme ve skříni staré tričko, které propříště nahradí náš ručník. Takto to alespoň dělají TikTok Beauties: Umyté vlasy jemně vysuší pomocí trička, místo aby je třely ručníkem. Efekt: Bavlněná trička jsou obzvláště savá a mají měkký, hladký povrch, který vlasy méně namáhá.


Uměle vytvořené kruhy pod očima? Vážně?

Když si Sara Carstens před kamerou nakreslila pod očima tmavé kruhy hnědofialovou kajalovou tužkou, nikdo netušil, že by z toho mohl být na TikTok nový trend. Uměle vytvořené kruhy pod očima se mezitím staly posledním virálním výkřikem. Je opravdu třeba tento trend napodobovat? To je otázka vkusu. Koneckonců, za spojením „Hashtag Darkcircles“ je něco milého. Říká totiž: Kruhy pod očima jsou přirozené; měli bychom je přijmout. Trocha #bodypositivity je dobrá pro všechny – ať už na TikToku nebo v reálném životě.