Active Beauty
Pestrobarevné líčení

Pestrobarevné líčení

Všechny večírky se nyní ponesou na barevném veselí. Klasické kouřové líčení si vezme na paškál nejrůznější barevné kombinace a nehty nezůstanou pozadu.

Veselé oční stíny

Na celé horní víčko naneste bohatou dávku tmavě zelených očních stínů. Jestliže navíc použijete stíny se třpytkami, dosáhnete pozoruhodných efektů. Pomocí štětečku aplikujte na tmavou barvu další dva, tentokrát světlé odstíny zelené a všechny barvy vystínujte směrem nahoru. Precizně se zaměřte zejména na vnitřní a vnější koutek. Slévání všech odstínů do sebe by na obou očích mělo samozřejmě vypadat stejně.

Na spodní víčko oka naneste modrý stín a opět jemně rozetřete. Nakonec ještě namalujte pomocí kajalové tužky na spodním víčku modrou oční linku.

Tip: Ještě zajímavější a působivější ráz toto líčení získá, když bude barva spodních řas ladit se stínem na spodním víčku. Proto použijte řasenku ve stejné barvě.

 

 

 

 

Nehty s puntíky

Tato hravá manikúra vyžaduje důkladnou úpravu nehtů. Ideálně již den předem nehty ponořte na pár minut do teplé vody, vyčistěte je a následně zatlačte dřevěnou tyčinkou přesahující nehtovou kůžičku. Nehty upravte pilníkem do požadované formy a vmasírujte do nich nehtový olej. Následující den nalakujte čisté a suché nehty bezbarvým podkladovým lakem. Po jeho zaschnutí následně vytvořte pomocí oblíbených barevných laků malé puntíky. Veselé šeříkové, mátové a oranžové tóny se hodí k oranžovo-červeným rtům nebo tvářence.

Tip: Malé, kulaté tečky se vám podaří vytvořit pomocí nehtového aplikátoru. Stejně dobře funguje kulatá hlavička špendlíku.

 

 

 

 

 

Světlé oči & světlé nehty

Kolem očí naneste podkladovou bázi pro citlivou pleť, která zajistí, že stíny budou na víčkách dobře držet a zároveň půjdou snadno rozetřít. Suché pokožce se vyvarujete díky hydratačnímu krému. Po celé ploše očního víčka rozetřete broskvový oční stín. Následně nad něj naneste fialový stín a rozetřete směrem ven. Stejně tak pro nehty platí: nejprve péče, poté lakování. Lak na nehty zvolte například v šeříkovém odstínu.

Tip: Nevíte si rady s výběrem správných očních stínů? Naneste obě barvy na horní stranu ruky, dobře rozetřete a na denním světle se podívejte, jak působí vybrané odstíny na tónu vaší pokožky.

 

 

 

 

 

Tmavě modré nehty s aplikacemi

K tomuto looku nejprve přetřete nehty podkladovým lakem a po zaschnutí na něj naneste tmavě modrý lak. Dvě vrstvy barevného laku zajistí intenzivnější výsledek. Různé ozdoby jako nálepky nebo třpytivé kamínky aplikujte pomocí lepidla na nehty. To samé platí i pro vlastnoručně vyrobené ozdoby, například bronzové spirálky. Jednou stranou je pomocí pinzety namočte v lepidle a následně opatrně položte na nalakované, suché nehty. Nakonec ozdoby i barevný lak zafixujte bezbarvým svrchním lakem.

Tip: Nejlepší inspirací pro ozdoby na nehty je zásoba řemeslných potřeb. Vytvořte si například spirálky z tenkého měděného drátku, které se budou na tmavě modrém pozadí vyjímat. Obzvláště inspirativní chvíle prožijete, když si designové aplikace vytvoříte ve společnosti kamarádek.