Active Beauty
Od korálové až k bronzové: Barvy jara 2020

Od korálové až k bronzové: Barvy jara 2020

Zima pomalu předává žezlo jaru, příroda se probouzí ze zimního spánku a první sluneční paprsky hladí naši duši. Nastává ideální doba na zkoušení těch nejkrásnějších jarních trendů a znovuobjevování sama sebe. Planoucí korálová, třpytivé vodní tóny a zářivý bronz se postarají o svěží akcenty a správnou atmosféru pro nastávající teplé období.

Výrazné oči & Přirozené obočí

Tohle jaro bude pestrobarevné! Odteď budou ve středu pozornosti stát oči, které budou zářit výraznými barvami, například korálově
nebo oranžově červenou. Své místo zaujmou především na celém horním víčku. Milovnice decentního líčení však mohou jen zvýraznit záhyb víčka.

Jak na to: Korálově červené oční stíny zkombinujte s jemnou tmavší oční linkou a řasenkou, díky včemuž budou oči působit
svěže a rozzářeně. O krásný kontrast k ultra ženskému líčení očí se postará zcela přirozené obočí.

 

Grandiózní nehty

Proč se trápit výběrem jednoho jediného barevného laku, když paleta odstínů doslova přetéká? Rok 2020 lakům přeje, takže můžeme společně nosit několik odstínů najednou. A to především
na škále od nejtmavších po nejsvětlejší.

Jak na to: Nejlépe manikúra působí, když si zvolíte laky z jedné barevné rodiny. Upřednostňujete-li přirozenost, držte se v jemných nude, béžových a růžových tónech. Vskutku letní svěžest však dodají broskvové a korálové nuance.

 

 

Jemná záře

Rozzářená pleť plná třpytu patří k hlavním trendům již nějakou dobu a rok 2020 nebude jiný. Zdravá záře ve tváři bude doplňovat také jarní líčení. Báze a make-up smíchané s částečkami odrážejícími světlo rovnoměrně rozzáří celý obličej. Partie mezi lícními kostmi a obočím můžete také zvýraznit pomocí rozjasňovače. Lesk na rty se vrací s velkou slávou, tak na něj nezapomeňte.

Jak na to: Rty nejprve ošetřete pomocí jemného peelingu a následně je zvláčněte hydratačním balzámem. Potom naneste lesk
od středu rtů směrem ven, avšak koutky úst tentokrát vynechejte.

 

 

Obloha a moře

Zářivé odstíny modré od tmavé přes námořnickou až k pastelovým
tónům patří k trendy barvám tohoto roku a vaše nehty i oči v okamžiku pozvednou do nebeských výšin. Můžete zcela podle chuti kombinovat různé nuance, obzvláště krásně pak působí třpytivé textury, které odráží světlo.

Jak na to: Výrazné barvy potřebují správný základ. Před modrým lakem proto naneste na nehty podkladový a následně barvu překryjte lakem svrchním. U očních stínů se o výdrž postará podkladová báze.

 

 

Doba bronzová

Ano, vážně existuje. Barva, která se hodí ke každé příležitosti a sluší opravdu každému obličeji: bronzová. Přes den se v decentní vrstvě postará o přirozeně rozzářený pohled a večer, doplněná o výrazné oční linky a dlouhé řasy, si k sobě přitáhne všechny obdivné pohledy.

Jak na to: Bronzové oči působí velmi harmonicky, když tím samým stínem orámujete oko také na spodním víčku. Směrem k vnějšímu koutku pak stín z horního i spodního víčka jemně spojte.