Active Beauty
Kosmetika od influencerek

Kosmetika od influencerek

Dagi, Stefanie a Paola jsou mladé a úspěšné. Na internetu baví v současné době milionové publikum. Spojily své síly se společností dm a vyvinuly vlastní produkty, aby hvězdnou péči zpřístupnily všem zákaznicím. Jejich produkty si nyní můžete zakoupit exkluzivně v dm i vy a pečovat o sebe tak jako skutečná hvězda.

Dagi Bee

DORTMUND, GERMANY - MARCH 10: Dagi Bee during the 'GLOW - The Beauty Convention' at Westfalenhalle on March 10, 2018 in Dortmund, Germany. (Photo by Tristar Media/Getty Images)Sledující: YouTube 4 miliony, Instagram 5,6 milionu, Facebook 1,4 milionu

Ve sladkých 16 letech se Dagmar Nicole Kazakov alias Dagi Bee poprvé objevila na webu ve videu svého tehdejšího přítele Lionta. V roce 2012 následoval již její vlastní YouTube kanál, na němž se díky příspěvkům týkajících se módy, líčení i životního stylu vepsala do srdcí mnoha fanoušků.

Ani po tomto úspěchu však influencerka Dagi, která se v loňském červnu provdala za Eugena Kazakova z filmové branže, neusíná na vavřínech. Kromě hudebních videí a filmových výstupů pracuje Dagi na vlastní značce oblečení.

A tou nejlepší zprávou je, že nedávno vyvinula Dagi ve spolupráci s dm vlastní značku dekorativní kosmetiky BEETIQUE [bítik], kterou můžete zakoupit exkluzivně právě v dm.

BEETIQUE produkty s holo efektem jsou stejně barevné jako celý život této YouTube hvězdy a nabízí vysokou kvalitu, exkluzivní složení a inovativní přísady, jako je arganový a jojobový olej. Holografické efekty, intenzivní barvy nebo rozjasnění tváře pomocí produktů BEETIQUE jsou příslibem neotřelého líčení pro každou ženu.

 

Stefanie Giesinger

NEW YORK, NY - SEPTEMBER 13: Model Stefanie Giesinger attends the Pharrell Williams And G-Star RAW Present The New G-Star Elwood X25 Prints - New York Fashion Week - Spring/Summer 2018 on September 13, 2017 in New York City. (Photo by Bryan Bedder/Getty Images for G-Star RAW)Sledující: YouTube 0,2 milionu, Instagram 3,5 milionu, Facebook 1 milion

Celkem 15.000 kandidátek se v roce 2014 zúčastnilo soutěže Germany´s Next Topmodel, vítězkou se stala tehdy 17letá Stefanie Giesinger, která všechny doslova okouzlila.

Od té doby tato kráska s ruskými kořeny úspěšně působí jako modelka, která se pravidelně objevuje nejen na módních molech, ale také zdobí titulky světoznámých časopisů. Kromě toho vystupuje ve filmech a televizi a samozřejmě aktivně spravuje své účty na sociálních sítích.

Spolupráce s předními vizážisty a pohyb ve světě kosmetiky, kde sbírala stále nové znalosti nejen o nových přísadách v kosmetice, jí v průběhu let vnukly myšlenku na vývoj vlastní řady pečujících produktů.

A tak ve spolupráci se společností dm vznikla značka MOЙ [moj], jejíž název odkazuje na ruské „můj“. Řada veganské kosmetiky MOЙ určená pro péči o všechny typy pleti obsahuje zklidňující složky jako rýžový a kokosový olej, extrakt z papáji či kofein, které pleť hýčkají a hydratují. Obsažené zlaté akcenty vnesou do života a koupelen všech dam punc luxusu.

„Mí followeři a fanoušci se mě často ptali, jak o svou pleť pečuji a které produkty používám. Už dlouhou dobu bylo mým cílem vytvořit si vlastní řadu produktů péče o pleť. A když se mi poté naskytla příležitost spojit síly s dm, okamžitě jsem se pro tento projekt nadchla.“

 

Paola Maria

DORTMUND, GERMANY - MARCH 10: Paola Maria during the 'GLOW - The Beauty Convention' at Westfalenhalle on March 10, 2018 in Dortmund, Germany. (Photo by Tristar Media/Getty Images)Sledující: YouTube 1,8 milionu, Instagram 3,8 milionu, Facebook 0,5 milionu

Krásná, temperamentní, energická a neposedná, přesně tak by se dala charakterizovat Paola Maria. Kdokoliv se s ní potká, okamžitě pochopí, co na ní její fanoušci tak milují. Ačkoliv by se to podle její energie mohlo zdát, nebyl život této poloviční Italky vždy růžový, o čemž také svým fanouškům na sociálních sítích vypráví. Otevřeně se svěřuje o těžkém dětství a násilnickém otci.

Ve svých 24 letech také stihla vydat knihu „Call of Beauty“, ve které zdůrazňuje význam každodenní peče o pleť. Ukazuje tak všem, že i navzdory nepříliš pohodovému startu do života máme možnost obrátit směr své lodi života k lepším cílům. Dnes je Paola šťastně provdanou ženou za komika Alexandera Saschu Koslowski, se kterým se aktuálně nejvíce radují z čerstvě narozeného syna.

Společně s odborníky z dm zabývajícími se péčí o pleť vyvinula Paola vlastní řadu pleťové kosmetiky LVLY [lavli], která vsází na sílu šetrného složení s velmi vzácným manukovým medem. Tento med se získává z kvetoucích stromů Manuka, které rostou pouze na Novém Zélandu, a vykazuje silné antibakteriální a antioxidační účinky. Spolu s dalšími přísadami tak v pleťové kosmetice LVLY čistí póry, chrání pokožku před vnějšími vlivy a bakteriemi, hydratuje ji a podporuje její regeneraci.