Active Beauty
Barevná podívaná

Barevná podívaná

Nové trendové odstíny jsou tady! Štětce tak mohou směle začít tančit. Z revival nabídky 80. let s jemně růžovými rty, výraznými lícními kostmi nebo neonovými očními stíny si vybere každý.

Fialová nálada

Jemné levandulové tóny i výrazná fialová vytáhnou v nadcházející sezóně na scénu jednoznačně ženskost svých nositelek. Světlejší fialový stín naneste na celé víčko a vnější koutek zvýrazněte tmavší nuancí, která dodá líčení hlubší rozměr. K fialové se hodí také šedá a stříbrná.

Bobulové potěšení

Rtěnky v odstínech nejrůznějších bobulí patří k opravdovým multitalentům. Rozumí si se všemi odstíny pleti, a ještě dokáží při úsměvu rozzářit zuby. S lakem na nehty nebo očními stíny v barevně vhodné kombinaci vytvoří nestárnoucí look.

Růžové snění

Růžové a rosé odstíny dokáží vykouzlit zdravá líčka i během pošmourných dní. Dovoleno je vše, od pastelové až po křiklavě růžovou. Odstín naneste v bohaté dávce na oční víčka i lícní kosti. Ti odvážnější vytvoří mezi jednotlivými partiemi jemný přechod v té samé barvě.

Pouštní duny

Zemité a načervenalé barevné nuance v nás vyvolají i na podzim letní vzpomínky. Je jen na vás, zda je použijete v očních stínech, bronzeru nebo laku na nehty. Písečné terakotové tóny tvář opticky zahřejí.

Pronikavá pestrost

Návrat neonových barviček se nekoná pouze v módě, ale i u líčení. Uplatnění při něm najdou všechny barvy duhy, hlavně musí dostatečně zářit. Neonové hrátky snadno rozehrajete pomocí očních linek, barevné řasenky nebo rtěnky.