Menu

Zdravé domácí svačinky

Domácí dobroty do práce i na cesty

Home » Inspirace » Zdravé domácí svačinky - 04.2017

Snadná příprava. Lahodná chuť. Optimální výživová hodnota. To jsou bonusy „rychlého občerstvení“ od dmBio.

Pokud jde o naše stravování, míváme často poměrně vysoké nároky. Jídlo by mělo být rychle připravené. Musí dobře chutnat, dodat nám potřebnou energii a přitom splňovat pravidla zdravé výživy. A samozřejmě nechceme mít každý den na talíři to samé. Žádaná je proto rozmanitost a kreativita. Stejná kritéria platí i pro svačinky a snacky, které si bereme s sebou na výlet nebo do práce. Se značkou dmBio nemůžete šlápnout vedle. Nabízí totiž mimo jiné i široký výběr sladkých i slaných pomazánek, ovocných i zeleninových nápojů a smoothie, oříšků či tyčinek. Nechte se tedy inspirovat, zkoušejte nové chutě a staňte se bio gurmány.

BUCH TIPP Něco na zub
  1. Výživný. Celozrnný žitný chléb dmBio je bohatý na vlákninu. Výborně chutná také opečený v toustovači a s nejrůznějšími zeleninovými pomazánkami.
  2. Jarní. Veganská bylinková pomazánka dmBio je provoněná estragonem a muškátovým oříškem. Hodí se i jako originální dip k zeleninovým pokrmům.
  3. Exotická. Netradiční pomazánka cuketa & ananas & kari od dmBio Vás překvapí lahodnou kombinací chutí s lehce pikantním nádechem.
  4. Bezmasý. Kořeněný vegetariánský salám dmBio z tofu, pšeničné bílkoviny a papriky vnese vítanou změnu do svačinové rutiny.

BUCH TIPP Čas na drink
  1. Šťavnaté. Smoothie dmBio s jablky, zázvorem, kiwi a čajem matcha poslouží jako zdravá svačinka, která Vás nabije energií.
  2. Práškový. Matcha čaj dmbio ze sušených lístků zeleného čaje získá našleháním jemně krémovou konzistenci. Lze ho používat nejen jako nápoj, ale také do pečiva, smoothie či dezertů.
  3. Osvěžující. Zeleninová šťáva dmBio z rajčat, mrkve, kyselého zelí a dalších čerstvě lisovaných šťáv představuje koktejl plný vitamínů, který lze využít i do polévek.

 

Nahoru
OKDalší informace