Menu

Zdobení nehtů

Pestrá a stylová manikúra

Home » Krása » Líčení a trendy » Zdobení nehtů - 04.2017

Krásně upravené nehty jsou nejen naší vizitkou, ale mohou se stát i stylovým módním doplňkem. Sezónním trendům přitom podléhají také laky na nehty a nehtový design. Jaké barvy, vzory a metody zdobení jsou tedy momentálně in? Nechte se inspirovat a proměňte své nehty v malé umělecké dílo.

Třpytky

Tento look ponechává široký prostor vaší fantazii. Pro vytvoření blyštivých efektů můžete využít pestrou škálu třpytivých laků nebo speciálních třpytek na nehty, kterými libovolně ozdobíte celé nehty nebo jen jejich horní okraje. Prsten od ELISE PRIERER.

Jak na to:

Look 1: Na čistě upravené nehty nejprve naneseme vrstvu transparentního laku. Na ještě vlhký lak poté aplikujeme trochu růžových třpytek. A to pouze na horní okraj, tak aby se lehce rozpíjely do ztracena směrem ke středu nehtů. Postupujeme systematicky jeden nehet po druhém. Pro hladký povrch a déletrvající efekt nakonec výsledek zafixujeme svrchním top coat lakem.

Look 2: Třpytivé dekorativní kamínky, které pro tento look použijeme, nejprve smícháme v malé nádobce. Na nehty naneseme pokladový lak a ihned poté je opatrně posypeme připravenými ozdobami, které se na nehet přilepí. Pokud některé částečky příliš přečnívají, můžeme je zastřihnout nůžtičkami na nehty. I zde je třeba hotové dílo přelakovat fixačním top coat lakem.

 

Budete potřebovat:

Hvězdný prach. Růžové třpytky na nehty od s.he stylezone s praktickým aplikátorem.

Křišťálový lesk. Dekorativní kamínky na nehty od s.he stylezone různých tvarů s třpytivými odlesky.

 

Ornamenty

Tetování na nehtech? Proč ne! Jeho velkou výhodou je, že ho můžete kdykoli během chvilky odstranit. Z široké nabídky nejrůznějších motivů a vzorů si jistě nebude problém vybrat. Dekorativní nalepovací tetování na nehty navíc představuje velmi snadnou metodu, jak si doma zahrát na umělce a vyzkoušet kreativní nail art. Gumička do vlasů od ebelin.

Jak na to:

Nejprve si vybereme podkladovou barvu. My zvolili nude, tedy lak v tělovém odstínu, protože na něm černé ornamenty obzvlášť působivě vyniknou. Vystřihneme požadované tetování na nehty, odstraníme z něj ochrannou fólii a přiložíme na zaschlý lak. Několikrát lehce přetřeme a uhladíme. Nakonec odlepíme horní vrstvu fólie. Aby tetování na nehtech dobře drželo, přetřeme je nakonec průhledným lakem.

Budete potřebovat:

Designové vzory. Nálepky na nehty od s.he stylezone s motivy kytiček, hvězdiček a srdíček jsou zdobené drobnými třpytivými krystalky.

Blyštivé odlesky. S nalepovacími štrasovými kamínky nail diamond s.he stylezone na svých nehtech snadno vytvoříte zářivé umělecké dílo.

Puntíky

Hravé puntíky mohou zdobit nehty ve všech možných velikostech a barevných kombinacích. A pokud právě netoužíte po jásavých barvičkách, vyzkoušejte tuto decentní, ale přitom velmi osobitou a elegantní variantu. Nehty nejprve nalakujte matným černým lakem a poté na nich výraznějším, lesklým lakem rovněž v černé barvě vytvořte několik větších puntíků.

Jak na to:

Při každém zdobení nehtů hraje důležitou roli kvalitní podkladový lak. Nehty nejprve nalakujeme matným černým lakem. Kdo takový zrovna nemá po ruce, může dosáhnout podobného výsledku za pomoci svrchního průhledného laku s matujícím efektem. Poté, co tato vrstva zaschne, namalujeme lesklým černým lakem na každý nehet 1-2 puntíky. Větší kolečka snadno vytvoříme tak, že lehce otřený štěteček jednou otočíme kolem své osy. Doporučujeme přitom postupovat pomalu, ale precizně.

 

Proužky

Proužkované nehty představují další hit sezóny. Čisté geometrické linie působivě vyniknou i na malém prostoru, zejména v minimalistické černobílé kombinaci. Tenčí proužky můžete vykreslit speciálním štětečkem nebo tužkou na zdobení nehtů. Další možností je použití nalepovací pásky. V našem případě jsme zvolili metalicky třpytivou fólii ve spojení s decentním, světle šedým lakem. Náramek s přívěskem od ebelin.

Jak na to:

Look 1: Nejprve nehty nalakujeme matným lakem ve světle šedé barvě. Poté, co zaschne, můžeme začít se zdobením. Začátek tenké samolepící pásky na nehty přiložíme na okraj nehtu a přesně ustřihneme tam, kde má proužek končit. Linie přitom můžeme vést různým směrem, takže se budou křížit a vytvářet geometrické obrazce. Když je výtvor hotový, vše opět přelakujeme průhledným fixačním lakem, aby proužky pevně držely.

Look 2: I zde využijeme světle šedivý lak, pouze v lesklé variantě. Černou tužkou na zdobení nehtů pak nakreslíme tenké čáry podél vnější třetiny nehtu. Aby byly proužky opravdu rovné, můžeme si vzít na pomoc list papíru a narýsovat je jako podle pravítka. A působivý minimalistický design je na světě!

 

Budete potřebovat:

Praktický pomocník. Tužka na zdobení nehtů od s.he stylezone s tenkou špičkou je ideální pro kreativní hrátky s nehtovým designem.

2. Gelový efekt. Intenzivní lak trend IT UP UV Powergel (odstín 120) dodá nehtům dlouhotrvající, vysoce lesklý gelový povrch jako z profesionálního studia.

Další trendy ve zdobení nehtů

 

Nail-Art na instagramu:

제니❤ 스마일 🙂 #smilewire #cuticlewirenail #highheelnails

Ein Beitrag geteilt von 유니스텔라 네일_박은경 (@nail_unistella) am

Ladyfingers 👋🏽 • • ft. @essiepolish colour of the month "ladylike" and @holachrissy #nailart #ladylike #notd

Ein Beitrag geteilt von Rita Remark (@ritaremark) am

Warding off evil one mani at a time👁‍🗨 #EvilEyeNails

Ein Beitrag geteilt von ROCIO OCAMPO (@momdutyblog) am

Nahoru
OKDalší informace