Menu

Zvolte si svou slevu na nákup

Od března máte možnost sami rozhodnout o nasbíraných bodech

Home » Tipy » Zvolte si svou slevu na nákup - 02.2019

Od 1. března převezmou zákazníci kontrolu nad svými slevami, které získají za nasbírané body v programu active beauty. Na displeji nainstalovaném u každé pokladny v dm si budou moci sami zvolit, kolik bodů využijí, a tím přímo ovlivnit výši slevy na svůj nákup. Během měsíce i opakovaně.

Věrnostní program active beauty prochází neustálým vývojem. S každou další inovací se snaží společnost
dm co nejlépe uspokojit potřeby svých zákazníků a plnit jejich přání. Od 1. března tak mohou zákazníci sami určit, kdy a kolik bodů chtějí uplatnit. Získají tak mnohem větší svobodu při rozhodování o uplatnění svých bodů a využití možných slev.

Jakou hodnotu mají vaše body?

Za každých 25 Kč nákupu získáte 1 bod. Po dosažení hranice 200 bodů můžete od března 2019 získat slevu na svůj nákup ihned na pokladně.

 

Chcete ještě více ušetřit? Aktivujte si eKupony!
Navštivte své online konto, kde každý měsíc naleznete eKupony na své oblíbené produkty. Díky
aktivovanému eKuponu získáte vícenásobné a extra body. Čím více bodů, tím vyšší sleva na nákup.

 

 

Znáte PIN ke svému online kontu?

Pro přihlášení do online konta a pro vybrání slevy na displeji u pokladny potřebujete znát svůj PIN. Jedná se o čtyřmístné číslo, které jste si zvolili při registraci.

Pokud jej neznáte, jednoduše si nastavte PIN nový:

  1. E-mailem: Pokud jste při registraci uvedli svůj e-mail, navšivte web dm a změňte si PIN pomocí e-mailu.
  2. Telefonicky: Kontaktujte dm zákaznický servis na čísle 800 100 808 a připravte si tyto údaje: číslo své zákaznické karty, CVC kód karty, datum svého narození, své PSČ.
  3. Ve své dm: Navštivte svou oblíbenou prodejnu dm, kde vám se zadáním nového PINu pomůže ochotný personál.

Jak proměnit body ve slevu na nákup

Stále platí, že nárok na slevu získáte po dosažení hranice 200 bodů a hodnota nákupu musí být vyšší než hodnota poskytnuté slevy. Po přeskenování karty na pokladně se stačí přihlásit na displeji umístěném u pokladny pomocí svého PINu. Po přihlášení se vám zobrazí 3 možnosti, které můžete využít. Svůj nákup si navíc tímto způsobem můžete zlevnit i několikrát do měsíce.

 

Ještě nemáte svou active beauty kartu? Zaregistrujte se do věrnostního programu active beauty, sbírejte body a proměňte je ve slevu na nákup.

Nahoru
OKDalší informace