Menu

Váš horoskop na rok 2021

Co si pro vás připravily na příští rok hvězdy? Náš horoskop vám to prozradí

Home » Inspirace » Tipy » Váš horoskop na rok 2021 - 01.2021

Rok 2020 pro nás všechny představoval velkou výzvu. V novém roce bychom se proto měli vědomě soustředit na regeneraci, hledat uvolnění a užívat si radost ze života. Ve velkém astrologickém přehledu vám podle znamení prozradíme, jak na to.

 

Váš horoskop na rok 2021

Beran

 1. březen – 20. duben

Cítíte se dobře, když se věci hýbou. Rok 2021 vám v tomto ohledu bude naštěstí přát, jelikož Saturn posiluje vaši sebekázeň. Podporuje vás při dosahování stávajících cílů a v přesném definování těch nových. Díky tomu udržíte svou překypující podnikavost ve správných kolejích. V březnu a dubnu se pro všechno extrémně nadchnete a chtěli byste se vydat tisíci směry naráz. V létě se pomalu rozhodnete pro jeden jasný cíl – v lásce i pracovním životě. Na podzim byste si pak měli dopřát pauzu, zejména v září a říjnu. V žádném případě se však nevzdávejte sportu, pozorný a vědomý běh vám dá základy, které tento rok potřebujete.

 

Býk

 1. květen – 20. červen

Ačkoliv budete vyhledávat dobrodružství, jistota hodně přispěje k vašemu uvolnění. V roce 2021 se o ni můžete postarat sami – za předpokladu, že se v prvním čtvrtletí budete vědomě soustředit na trvalé hodnoty. V červnu, srpnu a také posledních  dvou měsících roku budete mít příležitost postavit svou budoucnost na pevných základech. Jinak si můžete užívat život plnými doušky – koneckonců zábava představuje pro býky záruku blahobytu. Spoustu jí pro vás přichystá od května do června, v září a také před Vánoci váš partner. Pocit dokonalého štěstí ve vás ale dokáží vyvolat také aktivity jako uklidňující masáž s voňavými oleji, vodní wellness nebo kulinářské zážitky.

 

Blíženci

 1. květen – 21. červen

Rozmanitost představuje recept na váš dobrý pocit a rok 2021 vám jí naštěstí naservíruje víc než dost. Jupiter vás bude po celý rok překvapovat šťastnými náhodami, Merkur bude podněcovat vaši fantazii víc než kdykoliv předtím a Mars vás udrží zejména na jaře v poklusu. S takovým sportovním zapálením vás nikdo už dlouho neviděl. S nadšením si vyzkoušíte různá cvičení, při nichž se ostatní zpotí už při pouhém pozorování. Úctyhodnou energií budete překypovat od července do září. Tento čas využijte k tomu, abyste do svého profesního života vnesli svěží vítr – například pomocí inovativních a udržitelných projektů, kterým budou hvězdy přát. Ochota experimentovat vás v tomto roce bude provázet také v lásce. Ideálního partnera pro svá dobrodružství najdete ve vodnáři nebo beranu.

 

Rak

 1. června – 22. července

Co vyvolává v racích větší blaho než útulný domov? Ještě útulnější domov! Zejména v lednu a únoru, ale také v květnu ve vás Uran vzbudí potřebu změny, kterou raději prožijete mezi čtyřmi zdmi svého domova. Nebudete mít nouzi o kreativní nápady ani volný čas, abyste své obydlí mohli konečně zkrášlit. Díky tomu také vytvoříte prostor pro nové události ve svém soukromém životě: V březnu, dubnu, červnu a téměř celý podzim i zimu budete zamilovaní až po uši a se svou láskou si budete užívat vytvořené hnízdo. Nezapomeňte vykouzlit příjemnou atmosféru také v koupelně: Aromatické koupele spolu s jemným světlem svíček a romantickou hudbou dovedou vaši sounáležitost lk dokonalosti.

 

Lev

 1. červenec – 23. srpen

Žádné znamení se necítí ve světle reflektorů tak skvěle jako vy. Letos vám potlesk sice nespadne do klína, ale budete mít plno příležitostí k dosažení značných úspěchů. Merkur vás téměř po celý rok bude zásobovat skvělými nápady a Mars vám od března dodá extra porci energie, díky níž budete moct své plány zrealizovat. Od poloviny května až do září bude ve vašem týmu také Venuše: Vaše kouzlo osobnosti a charizma budou v tomto období bezkonkurenční. Zazáříte nejen při schůzkách. V červenci by vás mohla čekat velká show – možná dokonce velice překvapivá. Děkovat za to můžete člověku, který se rozhodne ocenit vaše úspěchy před publikem. Tip: Nezapomeňte na upomínkové fotografie.

 

Panna

 1. srpen – 23. září

Rok 2020 docela otřásl vaším každodenním životem. Jako pro všechny panny, které potřebují ve svém životě řád, to pro vás představovalo obrovskou výzvu. O to více vás potěší, že s rokem 2021 opět přijde jasná struktura. I když doma dojde ke změnám, bude pro vás mnohem jednodušší udržet si nadhled. V práci přinesou vaše organizační schopnosti dlouho očekávaný týmový úspěch – a také dobrou atmosféru. V rodinných záležitostech najdete na podzim schůdné řešení, s nímž budou všichni spokojení. Od června budete se svou láskou spontánně vytvářet různé plány, které mají z dlouhodobého hlediska velký smysl. Krátké turbulence by mohly přijít v druhé polovině října. S listopadem se však naštěstí dá všechno opět do pořádku.

 

Váhy

 1. září – 23. říjen

Nejlépe se cítíte v obklopení krásy. Vy sami přitom definujete, co tím myslíte – více než kdy jindy. Letos budete přesně vědět, co se vám líbí a co ne. Platí to jak pro estetické koncepty, tak pro chování ostatních lidí a vývoj společnosti. Také se nebudete bát svůj názor vyjádřit. Mnohé váhy, které kvůli harmonii většinou dlouho mlčí, letos vyniknou jasnými prohlášeními – ať už při pracovních jednáních, u rodinného stolu, na sociálních sítích nebo na jevišti. Právě poslední jmenované vás bude přitahovat zejména koncem léta a začátkem podzimu. Postavte se na prkna, která znamenají svět, ale zachovejte si svou přirozenost. Podpoří vás přitom zkrášlující rituály, nude barvy a veganská kosmetika.

Štír

 1. říjen – 22. listopad

Jako štír si nechcete nic začínat s povrchností. Raději se noříte do velkých hloubek. Nový rok vám přinese řadu příležitostí prozkoumat skutečnou podstatu věcí. Zatímco ostatní znamení zvěrokruhu bude od května do července rozptylovat Merkur v blížencích, vy přistoupíte k důležitým tématům jednoduše z emocionální stránky – a nebudete se vyhýbat ani výzvám, které vám dají příležitost pro osobní rozvoj. Při hledání duchovních zážitků u vás bude jako vždy hrát roli erotika. Především v září a říjnu můžete ve svém milostném životě počítat s mystickými zážitky. Emocionální spojení, jež si během této doby vybudujete k jiné osobě, vás nabije téměř nevyčerpatelnou silou.

 

Střelec

 1. listopad – 21. prosinec

Dobrodružství potřebujete jako vzduch, jenž dýcháte, ale abyste se mohli v mezičase zhluboka nadechnout, musíte najít také bezpečné útočiště. Rok 2021 vám nabídne obojí. Na jaře a na konci podzimu můžete očekávat nové zážitky, které vám rozšíří obzory a které mohou být zejména v květnu docela vzrušující. Dovolte člověku, na nějž se můžete spolehnout, aby vás při vašem podnikání doprovázel. A kdo ví, možná byste v létě, v září nebo před Vánoci chtěli s touto osobou strávit také příjemné chvíle odpočinku? V každém případě v tomto období zažijete spoustu lásky a pocit bezpečí. Díky tomu dokážete úžasně regenerovat. V ideálním případě relaxujte během meditativních aktivit, jako je jóga nebo čchi-kung, které harmonizují tělo a duši.

 

Kozoroh

 1. prosinec – 20. leden

Dobrý pocit ve vás vzbuzují skutečné hodnoty. Tak tomu bylo vždy a ani v roce 2021 se na tom nic nezmění. Sami víte nejlépe, co je pro vás důležité. Ačkoliv někteří lidé interpretují vaši vytrvalost jako tvrdohlavost, vy se jejich přesvědčením nenecháte odradit a díky svému přístupu se můžete těšit na dlouhodobý úspěch. V práci ocení vaši poctivost a spolehlivost i lidé, kteří nesdílí váš názor. Vyplatí se vám to zejména od dubna do června a od září. Také v soukromém životě je vaše vytrvalost zárukou dlouhodobého štěstí. Víte, o čem váš partner sní, a nezáleží vám na tom, co říkají ostatní. Díky tomu zvládnete i poněkud náročné léto a poté prožijete nádherný podzim plný lásky.

 

Vodnář

 1. leden – 19. únor

Dobrý pocit začíná ve vaší hlavě. Abyste byli šťastní, potřebujete duchovní podněty. V roce 2021 se můžete těšit na mnoho vzrušujících rozhovorů se zajímavými lidmi – nejen v pracovním životě. Navazujte nové kontakty, z některých se stanou přátelství na celý život, nebo dokonce milostný vztah s otevřeným koncem. Nezadaní vodnáři by mohli během prvních třech měsíců najít svého vysněného partnera při téměř magickém setkání. Ale také dlouhodobá partnerství budou před jarem jen vzkvétat. V létě a na podzim byste měli vsadit na komunikaci se vzdušnými znameními. Inspirace, kterou vám přinesou blíženci a váhy, vás podnítí na umělecké úrovni. Mimořádně se vám bude dařit při keramice nebo psaní.

 

Ryby

 1. únor – 20. březen

Říše snů je vaším domovem, který vám dává pocit bezpečí. Rádi se necháváte unášet do neznáma na vlnách fantazie, zatímco pohodlně ležíte doma na pohovce nebo ve vaně – ideálně v obklopení růžového dřeva, jež stimuluje představivost. Rok 2021 vám poskytne dostatek času pro cestování v mysli, což vám přinese zasloužený klid. Uran sice podporuje malé změny, ale s těmi se vlastním tempem vypořádáte. Od poloviny srpna se budou ve vašem profesním životě odehrávat věci zcela samovolně – a to ve váš prospěch. A pokud jde o lásku, již v březnu a červnu se můžete těšit na radostné novinky. Nezadaní by měli mít v tomto čase oči na stopkách. Podzim se pak bude vyznačovat hlubokou nákloností a silnou vášní.

Nahoru
OKDalší informace