Menu

Trendy líčení sezony

Moje nové já

Home » Krása » Trendy líčení sezony - 12.2016

Mateřská znaménka nebo pihy. Velké plné rty nebo výrazné obočí. Každý obličej má své přednosti a specifika. A ty je potřeba podtrhnout. U líčení už proto momentálně nejde o dokonalost a bezchybnou pleť. Jde o nás a naši individualitu. Představujeme čtyři trendy nové sezóny.

 

Kombinace: Ostré kontury rtů a husté obočí

Výrazné. Hlavní roli u tohoto looku hrají rty, které na sebe poutají největší pozornost. Září v sytě červené, zatímco zbytek make-upu se drží decentně zpátky. Více zvýrazněno je zároveň pouze obočí. Kontury rtů je dobré precizně orámovat konturovací tužkou, což rty ještě více vyzdvihne a prodlouží trvanlivost rtěnky. Barva konturovací tužky a rtěnky by samozřejmě měly být vzájemně harmonicky sladěné.

Jak na to: Základem jsou hladké, vláčné rty. Proto případně nejprve proveďte jemný peeling, abyste odstranila suchou kůži a naneste na rty trochu hydratačního balzámu. Použijte konturovací tužku, která rty nejen zvýrazní, ale zároveň zamezí rozpíjení a rozmazávání rtěnky. Linku veďte od středu horního rtu a pokračujte po obou stranách až k vnějšímu koutku. To samé zopakujte i u spodního rtu. Nakonec vymalujte celou plochu rtů rtěnkou.

 

Svůdné rty. Neodolatelně sexy rty získáte díky rtěnce s.he stylezone Ultra Matt (odstín 50).

 

Tip: Aplikujte trochu rozjasňovače doprostřed horního i spodního rtu. Rty budou působit plnější a výraznější.

Tipy, jak vykouzlit dokonalé obočí: Ať už se rozhodnete pro speciální pudr nebo tužku na obočí, všechny cestou vedou ke stejnému výsledku – elegantně upravenému a plnému obočí. Náš vizážista zvolil pro tento look jednoduché řešení v podobě řasenky na obočí, která obočí optimálně vytvaruje, zafixuje a barevně zvýrazní. Nezapomeňte šteteček vždy dobře setřít, aby se nevytvářely hrudky. Aby byl zachován přirozený tvar obočí, veďte tahy štětečkem šikmo zespoda nahoru a snažte se zachytit co nejvíc chloupků.

Další inspiraci, jak na správně upravené obočí, najdete v našem tutoriálu:

 

Technika: Rozptýlené oční stíny

Verwischt. Lidschatten, der sich nicht an Grenzen hält. Diffus aufgetragen sieht er ganz bewusst unperfekt aus. Besonders gut sichtbar wird dieser Look bei kräftigen Lidschattenfarben wie Lila oder Grün.

Rozmazané. Vyzkoušejte originální líčení očí, které nedodržuje tradiční hranice. Nerovnoměrně nanesené stíny vypadají vědomě nedbale a vytváří dojem ležérní elegance. Zvlášť pěkně bude toto líčení působit s výraznými barvami, jako je fialová nebo zelená.

 

Jak na to: Nejprve naneste podkladovou bázi pod oční stíny, která zamezí slévání stínů a prodlouží jejich efekt. Stíny naneste na pohyblivé oční víčko i kousek nad něj a okraje u vnějšího koutku je nechte záměrně neukončené. Intenzita záleží jen na Vás. Nakonec naneste pomocí štětečku barvu i podél spodních řas a jemně ji rozetřete.

Textura: Nová přirozenost

Natürlich. Endlich wieder etwas von der Haut sehen. Beim All Natural Look geht es darum, natürlich und frisch auszusehen und die Besonderheiten der eigenen Haut herauszuarbeiten. Natürlich möchte man Augenringe loswerden und den Teint zum Strahlen bringen, aber man will auch nicht sämtliche Eigenheiten der Haut völlig zudecken. Es gilt, die natürliche Schönheit mit Make-up positiv zu unterstreichen. Die Haut soll gesund aussehen und leicht strahlen.

Přirozená. Konečně by zase měla být vidět pokožka. U „All Natural“ looku jde o to, abyste vypadala přirozeně a svěže, ale navíc také zdůraznila svou osobitost. Samozřejmě je stále žádoucí zamaskovat kruhy pod očima a rozzářit pleť, ale zároveň už není cílem zakrýt všechna specifika dané pleti. Platí, že žena by měla pomocí make-upu pozitivně podtrhnout svou přirozenou krásu. Cílem je zdravě vypadající, lehce rozzářená pleť.

Jak na to: Nejprve na obličej naneste hydratační krém. Drobné nedokonalosti, zarudnutí a kruhy pod očima zamaskujte jemným korektorem. Poté přichází na řadu podkladová báze. Měla byste zvolit takovou, přes kterou bude lehce prosvítat přirozený odstín vaší pleti. Do vnitřního koutku oka a nad horní ret aplikujte trochu rozjasňovače. Rtěnka v nude odstínu skvěle zvýrazní tento přirozený look.

 

Perfektní základ. Jemná podkladová báze pod make-up Expert Perfection od trend IT UP sjednocuje tón pleti a dodává jí zářivý a svěží vzhled.

Barva: Ve znamení zelené

Mystisch. Um es gleich mal vorwegzunehmen, Grün in sämtlichen Nuancen von Smaragd bis Moosgrün wird in der kommenden Saison vermehrt Gast auf unseren Lidern und Nägeln sein. Und natürlich auch Jagdgrün, die Pantone-Farbe des Jahres 2017.

Mystická. Veškeré zelené odstíny od smaragdové až po mechově zelenou budou v nadcházející sezóně vítaným hostem na Vašich víčkách i nehtech. A samozřejmě také myslivecká zeleň, barva roku 2017.

Jak na to: Ještě než nanesete oční stíny, je dobré použít speciální bázi pod oční stíny, která prodlouží jejich výdrž. U tohoto líčení je důležité, aby nebyly vidět kruhy pod očima. Ty proto případně zamaskujte korektorem a kapkou rozjasňovače. Prstem nebo štětečkem poté vklepejte nepravidelně trochu očních stínů do středu pohyblivého víčka a přímo pod něj také na spodní víčko.

 

Zářivě smaragdové. Oční stíny Quatro od s.he stylezone (odstín 165/215) vykouzlí podmanivě tajemný pohled. Je možné je kombinovat podle chuti a příležitosti.

Nahoru
OKDalší informace