Menu

Kouzelná tvářenka

Svěží akcenty ve tváři

Home » Krása » Líčení a trendy » Kouzelná tvářenka - 03.2017

Tento šikovný kosmetický pomocník dokáže divy. Decentně zvýrazní nebo opticky vymodeluje rysy obličeje, unavenou tvář promění několika doteky v zářivě svěží a dodá jí přirozeně mladistvý, rozjasněný vzhled. V letošní sezóně si vizážisté tvářenku obzvlášť oblíbili a hravě s ní nahradí třeba i oční stíny.

Na vlně 80. let

Inspiraci v disco stylu 80. let zde nelze přehlédnout. Na lícní kosti naneste červenou nebo výrazně růžovou tvářenku a protáhněte ji na úroveň obočí. Pokud máte chuť a odvahu experimentovat, rozetřete růž až na oční víčka. Tento look může klidně působit trošku uměle. Retro výzvu optimálně doplní signálně červené, lesklé rty.

Růžové mámení

Něžná růžová v hlavní roli.Tak by se dal charakterizovat tento look, který využívá tvářenku jako univerzální líčidlo. Oční víčka přitom nalíčíme pudrovou tvářenkou v matném odstínu. Zároveň ji naneseme přes lícní kosti na spánky až pod obočí. Tento make-up trend dodá Vaší tváři velmi svěží nádech a mladistvý vzhled.

Broskvový nádech

Broskvové odstíny na tvářích i rtech představují hit nadcházející sezóny. Jemně naoranžovělé tóny rozjasní Váš obličej a harmonicky ladí s lookem ve stylu nahého líčení, který se pro svou decentní přirozenost výborně hodí pro každodenní nošení.

Na vlně 80. let

Jak na to:

Pro tento look je možné použít krémovou nebo pudrovou tvářenku. Nanášíme ji prsty nebo speciálním štětcem na tvářenku na oblast lícních kostí a krouživými pohyby ji rozetřeme. Následně barevný nádech protáhneme až pod oblouk obočí. Důležitou roli přitom hraje bezchybná pleť. Na tváře a pod obočí můžeme zároveň aplikovat rozjasňovač.

Tip: Dodržujte pravidlo, že pudrová tvářenka se nanáší na pudr, zatímco krémová na tekutý make-up. Jinak se barevné pigmenty optimálně nepromísí.

Produktové tipy:


Hedvábná. Rtěnka trend IT UP Gloss Infusion (odstín 040) zajistí intenzivní barvy a oslnivě lesklý vzhled.

Přírodní. Jemně pudrová tvářenka alverde (odstín 08 berry dream) dodá obličeji přirozeně zdravý, svěží nádech.

 

Růžové mámení

Jak na to:

Štětcem nabereme trochu pudrové tvářenky a přebytečný prášek oklepeme o hřbet ruky. S jejím nanášením začneme na horním konci lícních kostí a jemnými tahy ji roztíráme směrem na spánky a pod obočí. Pro aplikaci tvářenky na oční víčka můžeme klidně použít i prsty. Nakonec rty decentně zvýrazníme matnou rtěnkou v růžovém odstínu.

Tip: Abyste se vyhnula příliš sytému odstínu, nanášejte nejprve menší množství tvářenky a raději případně celý postup zopakujte.

Produktové tipy:

 

Profesionální. Zešikmený tvar konturovacího štětce od ebelin se optimálně přizpůsobí konturám obličeje. Je ideální k nanášení a roztírání pudrových tvářenek.

Třpytivá. Tvářenka alverde s hebkou pudrovou texturou v harmonicky sladěných odstínech růžové umožňuje variabilní líčení pro rozzářený vzhled.

 

Broskvový nádech

Jak na to:

Základem tohoto looku je bezchybná, sjednocená pleť. Nemusíme proto šetřit korektorem a rozjasňovačem. Tvářenku v broskvovém odstínu nanášíme speciálním kosmetickým štětcem nebo prsty od lícních kostí směrem ven, k linii vlasů. Na rty použijeme trochu rtěnky nebo tónovacího balzámu na rty ve stejném barevném odstínu.

Tip: I tomto případě může tvářenka nahradit oční stíny. Působí to přirozeně a skvěle doplní celkový vzhled.

Produktové tipy:

 

Rozjasňující. Hedvábně jemná, pudrová tvářenka trend IT UP (odstín 060) propůjčí pleti obzvlášť svěží, zářivý vzhled.

Pečující. Rtěnka v tužce trend IT UP Color&Butter (odstín 030) s avokádovým olejem a kakaovým máslem vykouzlí sametově vláčné rty.

 

 

Nahoru
OKDalší informace