Menu

Svačiny s nápadem

Tyhle vám bude každý závidět

Home » Inspirace » Svačiny s nápadem - 05.2018

Moderní svačiny nabízí mnohem více než pouhý chleba se sýrem a šunkou. Ze Švýcarska k nám navíc začíná pronikat nový trend svačin, tzv. smorging. Jeho podstatou je stůl zcela obložený kanapkami, pomazánkami a předkrmy, z nichž si každý vybere, na co má chuť.

První krok: Zdravé pečivo

Žitné. dmBio žitné toustové housky chutnají skvěle jen tak a ještě lépe, když je opečete a obložíte podle aktuální chuti. Obsahují velké množství vlákniny.

Křupavé. dmBio knäckebroty vyrobené ze žita a špaldy mají jedinečnou aromatickou chuť. Jsou vyrobené z čistě organických složek a jsou bohaté na vlákninu.

Proteinový. dmBio bílkovinový chléb se sójovým šrotem a bez laktózy obsahuje až 3,2násobné množství bílkovin a o 69 % méně sacharidů než tradiční žitný chléb.

Druhý krok: Pestré pomazánky

Orientální. dmBio pomazánka z čočky a zázvoru výborně chutná namazaná na pečivu, ale můžete ji použít také jako dip nebo na zjemnění omáček.

Jemná. dmBio jemná vegetariánská pomazánka je lehce kořeněná a vytváří absolutní chuťový zážitek.

Jahodová. dmBio jahodová zavařenina ze šťavnatých, na sluníčku dozrálých jahod se výborně hodí k namazání chleba, ale také na palačinky či do jogurtu a dezertů.

Třetí krok: Příloha, jak se patří

Sušená. dmBio rajčata byla sušena na slunci a poté naložena do oleje. Chuťově obzvláštní každou svačinku.

Na párty. dmBio olivy Kalamata zrály na slunci ve Středomoří, poté byly ručně sebrány a naloženy do roztoku s mořskou solí, což jim dodává specificky aromatickou chuť.

Na cesty. Pokud nemáte čas chystat si svačinu předem a čeká vás dlouhá cesta, přibalte si s sebou dmBio ovocnou tyčinku Superfood s datlemi, kokosem a chia semínky. Zaženete s ní hlad i chuť na sladké a dobijete tělo energií.

 

Nahoru
OKDalší informace