Menu

Share: Jeden pro mě a jeden pro tebe

Zakoupením produktů značky share můžete pomoci lidem v rozvojových zemích

Home » Inspirace » Share: Jeden pro mě a jeden pro tebe - 06.2020

V době, kdy se světová veřejnost potýkala zejména s vlastními problémy, se charitativní organizace stále zabývaly množstvím žádostí o pomoc. Nesnáze, které řešili obyvatelé rozvojových zemí, nezmizely, protože se o nich přestalo psát. Byly jen zastíněny situací kolem koronaviru. Potřeba pomoci je tu však stále a s ní i apel, aby lidé vytrvali ve své podpoře. Proto vstupuje do prodejen dm značka share, která jednoduchým a transparentním způsobem pomáhá potřebným.

 

Mimořádná doba žádá mimořádnou pomoc: share je změna

Ani teď bychom neměli zapomínat na fakt, že miliony lidí na světě nemohou uspokojit své nejzákladnější životní potřeby. Až 2,2 miliard lidí nemá trvalý přístup k pitné vodě, více než 800 milionu lidí trpí hlady. Zatímco pro nás je mýdlo a čistá voda samozřejmost, denně umírá více než 800 dětí mladších pěti let v důsledku špatných hygienických podmínek. Často slýcháme nejrůznější postoje včetně takových, že teď se musíme postarat o své vlastní problémy a neřešit to, co se děje někde na konci světa.

Opak je pravdou. Nyní je ideální čas si uvědomit, že i navzdory možným ekonomickým ztrátám máme to štěstí, že nám stále teče z kohoutku pitná voda, máme možnost každodenní hygieny a pokud nám zakručí žaludek hlady, stále se bez větších nesnází dostaneme rychle k potravinám.

 

share exkluzivně v dm: podělte se o svůj nákup

V dm mají zákazníci jedinečnou možnost pomoci. Tím, že v dm nakoupí některý z 22 produktů značky share, zaslouží se o zajištění potravinové pomoci, pitné vody a hygienických potřeb. share je unikátním start-up, který vstoupil na německý trh roku 2018 a od té doby dokázal díky 30 milionům prodaných kusů zajistit pomoc více než 500 tisícům lidem. Aktuálně probíhají projekty například v Somálsku, Kolumbii či Ugandě.

Váš nákup pomáhá transparentně

share funguje na jednoduchém a transparentním principu. Zakoupením každého sprchového gelu či jiného drogistického produktu věnujete prostřednictvím společnosti share jedno mýdlo. Zakoupením jednoho nápoje zajistíte pitnou vodu na jeden den, zakoupením libovolné potraviny darujete jedno hlavní jídlo, většinou výživnou obilnou kaši. Nemusíte přepočítávat, dohledávat či se dotazovat. Během nákupu přesně víte, kde a jak pomáháte. Pro zajištění transparentnosti je každý produkt share opatřen QR kódem, který informuje, kam přesně vaše pomoc dorazí. Produkty značky share jsou vyrobené z těch nejlepších surovin, 100% bio a vegan a v obalech z trvale udržitelných materiálů.

Nahoru
OKDalší informace