Menu

Rychlý a zdravý oběd

Nepodceňujte polední pauzu

Home » Inspirace » Rychlý a zdravý oběd - 02.2018

Nestíháte si zajít na pořádný oběd? Neodbývejte se bagetou. Vyzkoušejte hotová jídla od dmBio, která splňují kritéria rychlé, ale zdravé kuchyně, výborně chutnají a příjemně zpestří váš jídelníček.

Nemáte čas ani chuť dennodenně vyvařovat, kantýna v práci vás neláká, ale přesto se nechcete uchýlit k fastfoodu? Hledáte alternativu, která by byla nenáročná na přípravu, ale zároveň zdravá a chutná? Optimální řešení nabízí hotové nebo předpřipravené pokrmy od dmBio.

Většinou je stačí jen ohřát, takže během chvilky vykouzlíte plnohodnotné teplé jídlo, navíc v biokvalitě, bez umělých přísad a konzervantů, ve vegetariánské i veganské podobě. Neváhejte je kreativně kombinovat a objevovat rozmanitost chutí.

 

POLÉVKA & ŽITNÝ CHLÉB

 

(Ne)tradiční. Veganskou krémovou polévku s hráškem, kukuřicí a kosovým mlékem stačí jen ohřát a během pár minut máte oběd na stole. Doplnit ji můžete plátkem celozrnného žitného chleba, který je bohatý na vlákninu a optimálně vás tak zasytí.

 

TORTELLONI & PESTO ROSSO

 

Alternativní. Nejen milovníky těstovin jistě osloví toto rychlé duo. Lahodné tortelloni plněné uzeným tofu jsou připravené za necelou čtvrthodinku. Skvěle chutnají třeba v kombinaci s pestem se sušenými rajčaty.

 

CURRY OMÁČKA & KEŠU OŘÍŠKY

 

Exotické. Indická curry omáčka kombinuje rajčata a papriku s aromatickým kokosem a pikantním chilli. Podle chuti k ní můžete přidat vařenou rýži nebo zeleninu. Tip: Kešu oříšky nasekané na kousky pokrm chuťově i opticky pozvednou na vyšší úroveň.

Objevujte pestrý svět dmBio.

ŠPALDOVÉ SUCHARY & CIZRNOVÝ EINTOPF


Aromatické. Křupavé špaldové suchary se hodí nejen na svačinku, ale také jako příloha k cizrnovému Eintopfu, který stačí jen ohřát. Zajímavá kombinace surovin, jako jsou kokosové mléko, batáty, mangové pyré a orientální koření, se postará o nevšední chuťový zážitek.

ŠPAGETY & RAJČATOVÁ OMÁČKA


Italské. Špaldové špagety představují ideální základ pro nepřeberné množství rychlých těstovinových pokrmů. Vychutnat si je můžete například s vegetariánskou boloňskou omáčkou, kterou lze podle chuti doplnit další zeleninou nebo sýrem.

FALAFEL & LILKOVÁ POMAZÁNKA


Moderní. Díky směsi na falafel si tuto orientální pochoutku z drcené cizrny a bylinek připravíte snadno a rychle i doma. Falafelové kuličky skvěle chutnají třeba s lilkovou pomazánkou. Stačí přidat zeleninový salát a skvělý oběd je na světě.

Veškeré produkty od dmBio najdete ve svojí oblíbené dm.

Nahoru
OKDalší informace