Menu

Proč báze prodlouží výdrž líčení

Kvalitní základ hraje prim

Home » Krása » Proč báze prodlouží výdrž líčení - 11.2018

Nikdo je nevidí, a přesto odvádí spoustu práce. Jako skrytý agent připraví podkladové báze vaši pleť na nejslavnostnější líčení tohoto roku.

Právě začíná slavnostní sezóna majestátních plesů, nezapomenutelných večírků i bujarých zábav. Dlouhé noci a horké taneční parkety kladou na make-up vysoké nároky. Kvalitní primer neboli podkladová báze dokáže vytáhnout z dalších produktů to nejlepší a zároveň zajistí jejich delší výdrž na správném místě. Díky tomu se nemusíte starat o obnovu líčení a zbyde vám více času na zábavu.

Primer hraje prim

Jak již bylo řečeno. Podkladová báze připraví pleť na další produkty. Pokud ještě před ní nanesete na tvář pleťový krém, nevsákne se báze do pokožky a vytvoří na povrchu neviditelný film. Ten nejenže vyhladí nerovnosti a opticky zakryje nedokonalosti, ale současně zamezuje slévání dalších produktů.

Řasy, rty, tvář i nehty

V současnosti nabízí kosmetický trh nespočet druhů podkladových bází. Některé zmatňují mastnou pleť, jiné ji rozjasňují anebo zakrývají začervenání. Na očním víčku báze zase zabraňuje slévání očních stínů v záhybu víčka.

Ale existují i další specialisté. Například báze pod řasenku zvýrazní řasy, prodlouží je a zhustí, aniž byste museli použít několik vrstev řasenky. Na rtech vyrovnává primer vrásky, vyživuje je a zajišťuje souměrný výsledek.

Avšak ani u manikúry by neměl chybět podkladový lak, především pokud se chystáte použít tmavý lak, případně třpytky. Podkladové laky vyplňují rýhy v nehtech a také prodlužují výdrž barevného laku.

BUCH TIPP Přírodní báze pod oční stíny

Krémová podkladová báze pod oční stíny od dm značky přírodní kosmetiky alverde dodává intenzitu líčení a zajišťuje dlouhotrvající efekt.

BUCH TIPP Pečující báze pod rtěnku

Podkladová báze pod rtěnku Expert od dm značky trend IT UP s bambuckým máslem zakrývá drobné vrásky a nerovnosti, a navíc regeneruje a hydratuje rty.

BUCH TIPP Hravá báze pod make-up

Báze pod make-up ve spreji od dm značky 183 DAYS by trend IT UP s chrpou a vodou z pomerančových květů zakrývá zvětšené póry a matuje pleť.

 

Nahoru
OKDalší informace